fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kampanya koşulları güncellenmiş, 100 TL yi aşan tutarlar için geri ödeme yapıyor. Ne oldu şimdi yatmayacak mı bizim hesaplara para?

Ben dünden beri kart eklemeye çalışıyorum ancak "Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyorum." hatasını alıyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp tam 7 dakika bekledikten sonra bana verilen cevap en yakın Denizbank'a gidin oldu. :D Gerçekten şaka gibi. Ayrıca sadece 20 TL ve 10 TL kalmış kart ekleyebilsem bile bunlardan 5 veya 10 tane alsam yine de cashback olur mu?
Kampanya koşulları güncellenmiş, 100 TL yi aşan tutarlar için geri ödeme yapıyor. Ne oldu şimdi yatmayacak mı bizim hesaplara para?
Öyle birşey yazmıyor dikkatli okuyun.

Adsız.png

Sanırım güzel scam yedik, hepimize geçmiş olsun. :D

Ben dünden beri kart eklemeye çalışıyorum ancak "Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyorum." hatasını alıyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp tam 7 dakika bekledikten sonra bana verilen cevap en yakın Denizbank'a gidin oldu. :D Gerçekten şaka gibi. Ayrıca sadece 20 TL ve 10 TL kalmış kart ekleyebilsem bile bunlardan 5 veya 10 tane alsam yine de cashback olur mu?

Edit: kart ekle değil de para ekle kısmından ekleniyor. 5 tane 20 TL'lik alsam kampanya geçerli olur mu bilen yazarsa sevinirim.
Üst maddeyi okuyun. İşaretlediğiniz maddede demek istediği şey 100 TL'yi aşanlara daha fazla cashback olmayacağı. Misal, 200 TL kod aldım 200 TL iade gelmeyecek gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı