fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
wanetage dedi:
"Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım."
Bir arkadaşın önerdiği çözüm bende bu şekilde düzeldi. Kart eklemeye çalışma yani, fastpay'e bakiye yükle.
Aynen bu şekilde enpara kartımla bakiye yükleyip bakiye ile satın aldım da iade konusunda bir sıkıntı olur mu?

Aynen bu şekilde enpara kartımla bakiye yükleyip bakiye ile satın aldım da iade konusunda bir sıkıntı olur mu?
Neden olmasın? Kampanya koşullarının değişikliği saklı tutuyorlar. Bu uygulamanın popülerliğini düşürür.

Geri ödemelerin olmama ihtimali nedir sizce ? Tamam Denizbank güvenli ama öğrenci halimle durduk yere 200 TL borçlanma istemiyorum. Sonuçta kampanya şartları değişmesi ihtimali belirtilmiş her ihtimale karşı.
Ödeme konusunda sorun çıkarsa oyun almak isteyen biriyle takaslarsın. En kötü ihtimalle %20 zarar edersin.

Android 12 sürümünde uygulamayı sıkıntısız kullanabilen var mı? Bende sürekli çöküyor.

4-5 kere banka hesabımı eklemeye çalıştım banka onaylamadı diyor. Böyle sorun yaşayıp çözen oldu mu? 50 sayfa muhabbet dönmüş, bakmaya üşendim.
Hayır olmuyor telefonunda kullandığın numara ile giriş yapacağın numara aynı değilse hata veriyor.
Ne gibi hata hocam? Banka onaylamadı mı diyor?

4-5 kere banka hesabımı eklemeye çalıştım banka onaylamadı diyor. Böyle sorun yaşayıp çözen oldu mu? 50 sayfa muhabbet dönmüş, bakmaya üşendim.

Bakmaya üşenen adama cevap vermeye üşendim. Bu sorunu tespit ettik, çözümünü yazdık.

Kredi kartı ekleme problemi çözülmüş. Bilginiz olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı