fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 100TL'lik bir de 10TL'lik aldım umarım sıkıntı olmaz.
10TL iade etme gibi.

5 adet satın alım yaptıysanız, sadece bir adeti iade edecekler. Yani 20 TL iade edecekler sadece.
"100TL'ye kadar satın alınan dijital kod tutarının TÜMÜ, kullanıcıların FastPay hesabına yatırılır" yazıyor. Yani adet sınırı yok. Kampanyaya nereden bakarsam bakayım adet sınırı yok diyor.

Hocam böyle saçma olmaz mı? Ayrı ayrı almıyoruz sonuçta. Direkt olarak kaç adet olacağını seçiyoruz. Gerçekten böyle olacaksa inanılmaz saçma bir iş olur.
"100TL'ye kadar satın alınan dijital kod tutarının TÜMÜ, kullanıcıların FastPay hesabına yatırılır" yazıyor. Yani adet sınırı yok. Kampanyaya nereden bakarsam bakayım adet sınırı yok diyor.
He öyleyse sıkıntı olmaz hocam herhalde. Yukarıda bazı arkadaşlar ayrı ayrı alınırsa sadece birinin iade edileceğini söyledi.

Bu konu benim de aklıma takıldı.

MH ile görüştüm, satın alınan ilk kod dedi. Emin misiniz diye tekrar tekrar sordum, başkası ile görüştü, tekrar evet dedi.

Ya MH'nin konudan haberi yok, ya da kampanya koşulları çok acele bir şekilde hazırlanmış.

Donanım Haber'de de aynı konu var, orada da aynı şeyler yazılmış.

Ben toplamda 4000 RP çektim, eğer denilen gibi 2. alınan kod kampanyaya dahil değilse, 40 liraya almış olacağım. Kendimi böyle avuturum.

Bu konu benim de aklıma takıldı.

MH ile görüştüm, satın alınan ilk kod dedi. Emin misiniz diye tekrar tekrar sordum, başkası ile görüştü, tekrar evet dedi.

Ya MH'nin konudan haberi yok, ya da kampanya koşulları çok acele bir şekilde hazırlanmış.

Donanım Haber'de de aynı konu var, orada da aynı şeyler yazılmış.

Ben toplamda 4000 RP çektim, eğer denilen gibi 2. alınan kod kampanyaya dahil değilse, 40 liraya almış olacağım. Kendimi böyle avuturum.
Koşullar da “her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.” yazıyor. Yani iki 50 TL alan kişiye sadece ilk 50 TL iade edilebilir belki. Umarım öyle değildir, ben tek 100 aldım neyse ki.

Koşullar da “her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.” yazıyor. Yani iki 50 TL alan kişiye sadece ilk 50 TL iade edilebilir belki. Umarım öyle değildir, ben tek 100 aldım neyse ki.
Zaten kafa karışıklığı yaratan şey de o.

Ben 2 tane 50 TL'lik aldım. İşlemlerde 100 TL'lik dijital kod alımı olarak görünüyor. Bence sorun olmaz. Olmamalı...
Bende sadece 10-20₺ gözüküyor. Siz nasıl 50₺ alabildiniz?
50-100₺ hâlâ yenilenmiş değil. Öğlen de gelmezse kampanya bitimine az kaldığı için durdurabilirler bence.
Lütfen yenilensin.

50-100₺ hâlâ yenilenmiş değil. Öğlen de gelmezse kampanya bitimine az kaldığı için durdurabilirler bence.
Öyle birşey yapacaklarını sanmam. Sonuçta gün vermişler. Bir sürü insan çekiyorlar halen. Bence yenilenir akşama doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı