fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk alışverişim maksimum 3 adet olduğu için 60 liralık oldu mecburen. 60 lirayı ödeyecek mi?

İnşallah öder. Keşke konuyu sonuna kadar okuyup alsaydım.

Vallahi hocam sizden sonra bir daha aradım, sizin olayı ve aynı kredi kartıyla farklı hesaplarda alışveriş yapsak sorun oluşuyor mu diye sordum.

Sizin olayda 100 TL iade alırsınız dedi hanımefendi. Burada önemli olan 100 TL'yi aşmaması, mesela 150 TL alırsanız 100 TL iade eder dedi.

Aynı kredi kartıyla farklı hesaplarda alışveriş yapabiliyormuşuz bunda da bir sorun oluşmuyormuş.

Vallahi hocam sizden sonra bir daha aradım, sizin olayı ve aynı kredi kartıyla farklı hesaplarda alışveriş yapsak sorun oluşuyor mu diye sordum.

Sizin olayda 100 TL iade alırsınız dedi hanımefendi. Burada önemli olan 100 TL'yi aşmaması, mesela 150 TL alırsanız 100 TL iade eder dedi.

Aynı kredi kartıyla farklı hesaplarda alışveriş yapabiliyormuşuz bunda da bir sorun oluşmuyormuş.
Vallahi aklımdaki diğer soruyu da sormuşsunuz. Çok teşekkür ediyorum.

Şu anda yaparsak iade işlemi ne zaman gerçekleşiyor? Bir de yanlış anlamadım değil mi? Bedavaya 100 liralık kod almış oluyoruz?

Şu anda yaparsak iade işlemi ne zaman gerçekleşiyor? Bir de yanlış anlamadım değil mi? Bedavaya 100 liralık kod almış oluyoruz?
Kısaca, alacağın şey bir seferde 100 TL ve daha altı olmak zorunda.

Kendim için söylüyorum, ben 1770 RP aldım 70 TL'ye. Yani aldığım 1770 RP bedava.

Yapacağın ilk alışverişe geçerli.

Kısaca, alacağın şey bir seferde 100 TL ve daha altı olmak zorunda.

Kendim için söylüyorum, ben 1770 RP aldım 70 TL'ye. Yani aldığım 1770 RP bedava.

Yapacağın ilk alışverişe geçerli.
100tl lik steam kod alsam, daha sonra da 100 ₺ yi iade alsam? Durup dururken bedavaya 100 liralık steam kod elde etmiş oluyorum. Harika. Teşekkür ederim. İadeler ne zaman yapılıyor?

Bu kampanya hâlâ geçerli mi? Ve parayı satın alımdan hemen sonra mı geri ödüyor yoksa bekletiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı