fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kısaca, alacağın şey bir seferde 100 TL ve daha altı olmak zorunda.

Kendim için söylüyorum, ben 1770 RP aldım 70 TL'ye. Yani aldığım 1770 RP bedava.

Yapacağın ilk alışverişe geçerli.
@FearLesLeon Müşteri hizmetlerini arayıp sormuş. Parça parça da alınsa ödeniyor denmiş müşteri hizmetlisi. Siz tek sefer de diyorsunuz vallahi ikilemde kalıyorum. :D 3+2'de ödenmiyor mu?

Arkadaşlar Steam cüzdan kodu stokları ne zaman yenilenir? Yenilenmezse Valorant Point alacağım da.

@FearLesLeon Müşteri hizmetlerini arayıp sormuş. Parça parça da alınsa ödeniyor denmiş müşteri hizmetlisi. Siz tek sefer de diyorsunuz vallahi ikilemde kalıyorum. :D 3+2'de ödenmiyor mu?
Bende müşteri hizmetlerini aradım. Bana da ilk yapılan işlemin ödendiği söylendi.

Ben kendimden örnek verdim, müşteri hizmetlerine de teyit ettirdim, hatta başka müşteri hizmetleriyle de görüştüm, o da aynı şeyi söyledi.

En başından söyleyeyim. Kartıma 100 TL attım. O 100 TL ile;

1 adet 1770 RP 71 71 TL
1 adet 400 RP 28 TL

Aldım. Kampanya koşullarında bir kez yararlanılır diyor. Benim de yaptığım ilk işlem 1770 RP olan işlem olduğu için 71 TL iade edilecek.

Bunu bastıra bastıra anlattım. Bana bu cevabı verdi. Bende burada söylüyorum. Benim edindiğim bilgi bu şekilde.

En kötü senaryoyu düşün, üzülmeyeceğin miktarda alışveriş yap.

5000 küsur RP aldım, 2 tane işlem fazlalığım var. 40 TL ediyor onlar. 5000 RP'yi 40 TL zararla aldım. Kârdan zarar ettim. Öyle düşünüyorum. Bence worth.

Bende müşteri hizmetlerini aradım. Bana da ilk yapılan işlemin ödendiği söylendi.

Ben kendimden örnek verdim, müşteri hizmetlerine de teyit ettirdim, hatta başka müşteri hizmetleriyle de görüştüm, o da aynı şeyi söyledi.

En başından söyleyeyim. Kartıma 100 TL attım. O 100 TL ile;

1 adet 1770 RP 71 71 TL
1 adet 400 RP 28 TL

Aldım. Kampanya koşullarında bir kez yararlanılır diyor. Benim de yaptığım ilk işlem 1770 RP olan işlem olduğu için 71 TL iade edilecek.

Bunu bastıra bastıra anlattım. Bana bu cevabı verdi. Bende burada söylüyorum. Benim edindiğim bilgi bu şekilde.

En kötü senaryoyu düşün, üzülmeyeceğin miktarda alışveriş yap.

5000 küsur RP aldım, 2 tane işlem fazlalığım var. 40 TL ediyor onlar. 5000 RP'yi 40 TL zararla aldım. Kârdan zarar ettim. Öyle düşünüyorum. Bence worth.
Anladım hocam teşekkür ediyorum. O zaman müşteri hizmetleri kampanyadan bir haber. Her müşteri hizmetlisi farklı konuşuyor.

Bi' kod alayım dedim 2-3 kere hata verdi anca alabildim. Yine de değdiğini düşünüyorum, bilgilendirme için teşekkürler. <3

Steam kodlarında en fazla 10 TL var, ben şimdi 10 tane aldam 100 TL iade mi olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı