fastPay ile 5 kere 20 TL'lik Steam kodu alınabilir mi?

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
20 TL'lik Steam kodlarından 5 adet alsam 100 TL iade edilir mi, yani kampanya geçerli olur mu?

resim_2021-12-05_180607.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 3 tane sonra 2 tane daha alır. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin benim gibi.

Tamam haklısın, benim düşündüğüm 100 TL iade dijital kod kampanyası var, bunu kullanarak almak istiyor. Kampanyada da "bir kullanıcı, kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir." yazıyor. Amaç sadece kampanyayı kullanarak kodları bedavaya getirmek ise en fazla 3 adet alınabilir. Yoksa 2 tane daha alır 40 TL ödemiş olur problem yok.

Tamam haklısın, benim düşündüğüm 100 TL iade dijital kod kampanyası var, bunu kullanarak almak istiyor. Kampanyada da "bir kullanıcı, kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir." yazıyor. Amaç sadece kampanyayı kullanarak kodları bedavaya getirmek ise en fazla 3 adet alınabilir. Yoksa 2 tane daha alır 40 TL ödemiş olur problem yok.
Hala anlatamadım herhalde. Ara Denizbank'ı sor ne diyeyim yani. Tek seferde yazmıyor 100 TL'ye varan yazıyor.

Screenshot_2021-12-06-23-29-47-093_com.intertech.mobilemoneytransfer.activity.jpg
Hocam 1. ve 3. Maddeye bakın. Her kullanıcı bir defa faydalanabilir diyor ve tek seferede en fazla 3 adet kod alınabiliyor.

5 adet kod almak istiyoruz. Her alışverişte en fazla 3 adet kod alınabildiği için 60 TL tutarında işlem yapıyoruz.
1. Maddeye göre kampanyayı bir kere kullanabildiğimiz için harcadığımız 60 TL bize iade yapılacak.
Tek seferde 3 adet aldık böylece kampanyayı kullanmış olduk.
Kalan 2 kodu ise 40 liraya satın alıyoruz ve ikinci alışveriş olduğu için iade edilmiyor.

Eki Görüntüle 1235558
Hocam 1. ve 3. Maddeye bakın. Her kullanıcı bir defa faydalanabilir diyor ve tek seferede en fazla 3 adet kod alınabiliyor.

5 adet kod almak istiyoruz. Her alışverişte en fazla 3 adet kod alınabildiği için 60 TL tutarında işlem yapıyoruz.
1. Maddeye göre kampanyayı bir kere kullanabildiğimiz için harcadığımız 60 TL bize iade yapılacak.
Tek seferde 3 adet aldık böylece kampanyayı kullanmış olduk.
Kalan 2 kodu ise 40 liraya satın alıyoruz ve ikinci alışveriş olduğu için iade edilmiyor.
Dostum son kez yazıyorum. Diyorum ki Denizbank'ı aradım ve sordum ve dediler ki "EVET, GEÇERLİ OLACAK." Kampanyadan 1 kere yararlanabilirsin yani 200 TL cashback alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı