fastPay'den 50 TL Ulaşım Kartı Yüklemesine 50 TL Hediye

Maalesef başlıktaki kampanya daha uygulamada gözükmüyor. Hoş başka nereden yapılır bilmiyorum ama ben de bekliyorum başlık açıldığından beri. Bilgimiz var mı sorun nedir?

İlk işlem şartı olan kampanyayı yapmaya çalıştım. Fakat bir durum kafamı karıştırdı. İlk işlem "fastPay Hesabına Gelen" olarak görünen EFT işlemi olunca ilk işlem şartı olan kampanyadan faydalanamıyor muyum? Hesaba para atmadan nasıl harcama yapacağım ki... @Tim

@Genzonzi, bir fikrim yok. Müşteri temsilcisi de kampanyayı göremedi. Beklememi söylemişti.

@atre1d3s, muhtemelen ödeme işlemlerinden bahsediyordur. Bakiye yüklemeyi sayacağını düşünmüyorum.

Kampanya, uygulamada hâlâ gözükmüyor ama kampanya için SMS geldi. Kampanya sayfasının ve SMS’in ekran görüntüsünü aldım ve İstanbulkart’a yükleme yaptım. Ödül yüklenmezse şikayet kaydı oluştururuz artık.

@Genzonzi, bir fikrim yok. Müşteri temsilcisi de kampanyayı göremedi. Beklememi söylemişti.

@atre1d3s, muhtemelen ödeme işlemlerinden bahsediyordur. Bakiye yüklemeyi sayacağını düşünmüyorum.

Kampanya, uygulamada hâlâ gözükmüyor ama kampanya için SMS geldi. Kampanya sayfasının ve SMS’in ekran görüntüsünü aldım ve İstanbulkart’a yükleme yaptım. Ödül yüklenmezse şikayet kaydı oluştururuz artık.
Ben de bugün baktım ona. Hakikaten hala yok ama SMS falan da gelmedi bana :/ İlla para atılıyor zaten otobüs kartına, buradan atalım yer belki :)

Yeni konular

Geri
Yukarı