fastPay'e kart eklerken "Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyorum" hatası

Kromish

Hectopat
100 TL'lik Steam kodu almaya çalışıyorum. Kart ekleme ekranına girip kart numaramı yazınca bu hatayı alıyorum. Başka bir karttan mı denemem gerekiyor? Papara ile almayı deniyorum.

Screenshot_2021-12-03-06-56-06-744_com.intertech.mobilemoneytransfer.activity.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar tekrar dene. Sistemde aşırı yüklenmeden dolayı çökme oluyor. Ayrıca oradaki kart bilgileri size aitse kaldırın.

Artı -1 Eksi
Müşteri hizmetlerini aradım. 18 yaş altı olduğum için dediler. Garanti Bankası ile de denedim olmadı. Siz 18 yaş altı misiniz hocam? EFT 18 yaş altında sorun teşkil eder mi?

18 yaş üstüyüm ve garanti kredi kartı, ziraat ve VakıfBank banka kartları ile denedim olmadı fastPay uygulaması sorunlu kısaca. 18 yaş altı EFT yapabilir kartın varsa EFT yapabilirsin diye biliyorum.

18 yaş üstüyüm ve garanti kredi kartı, ziraat ve VakıfBank banka kartları ile denedim olmadı fastPay uygulaması sorunlu kısaca. 18 yaş altı EFT yapabilir kartın varsa EFT yapabilirsin diye biliyorum.
Anladım hocam, teşekkür ederim. Sizi uğraştırdığım için özür dilerim. Bir sorum daha olucaktı. Daha önce hiç EFT yapmadım. Tam olarak nasıl yapılıyor acaba ?

Bende de aynı hatayı veriyor. Nasıl düzelteceğim?
Hocam öncelikle müşteri hizmetleri ile sorunu çözemezsiniz, ilgilenmiyorlar. Normalde direk karttan EPIN için çekiyor parayı. Bu kısımda da kart eklemede sorun oluyor. O yüzden FastPay hesabına parayı yükleyip daha sonra kampanyalar bölümünden seçip alman gerekiyor.

Anladım hocam, teşekkür ederim. Sizi uğraştırdığım için özür dilerim. Bir sorum daha olucaktı. Daha önce hiç EFT yapmadım. Tam olarak nasıl yapılıyor acaba ?
Banka uygulaması->para gönder->hesap numarası ile->Banka: Denizbank, şube:fastpay, hesap numarası:telefon numaranız

Sırayla bu işlemleri takip edebilirsin geç gördüm kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı