Fatih Altaylı: "Karar verdim, yarından tezi yok Suriye’ye gideceğim, vatandaşlık almaya çalışacağım"

Sizin probleminiz de maalesef bu. Her itiraz edeni, her eleştireni muhalif sanıyorsunuz.

He pardon Fatih Altaylı muhalif statüsüne girmiyordu değil mi? Kendisi 12 yılda 10 seçim kaybetmiş liderlik vasfı olmayan Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı olduğu ve Cumhurbaşkanı adayı olmasın dediği için onun muhalifliği düşüyor. Otomatik olarak iktidar yanlısı AKP sevdalısı oluyor kendisi.(!)

Son düzenleyen: Moderatör:
He pardon Fatih Altaylı muhalif statüsüne girmiyordu değil mi? Kendisi 12 yılda 10 seçim kaybetmiş liderlik vasfı olmayan Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı olduğu ve Cumhurbaşkanı adayı olmasın dediği için onun muhalifliği düşüyor. Otomatik olarak iktidar yanlısı AKP sevdalısı oluyor kendisi.(!)

Ben öyle bir şey mi dedim? İktidar yandaşı mı dedim?

Her şey 1 ve 0'lardan ibaret değil. Bunu önce anla sonra tartışalım konuşalım sevgili partizancığım.

Ben öyle bir şey mi dedim? İktidar yandaşı mı dedim?

Her şey 1 ve 0'lardan ibaret değil. Bunu önce anla sonra tartışalım konuşalım sevgili partizancığım.

Neye itiraz ediyorsun sen şimdi?

Fatih Altaylı bir Halk TV KRT Tele1 Sözcü Cumhuriyet kadar olmasa bile kendisi muhalif birisidir. Bunu inkar mı edeceksin? Senin muhaliflik anlayışın nedir? İktidar dünyanın en iyi işini yapsa bile eleştiririz kafası ile bakarsan evet muhalif olmuyor sana göre Fatih Altaylı.

Ama gerek Fatih Altaylı gerek Cüneyt Özdemiş gerek çoğu zaman Fatih Portakal bunlar kaliteli muhalif gazetecilerden...

Neye itiraz ediyorsun sen şimdi?

Fatih Altaylı bir Halk TV KRT Tele1 Sözcü Cumhuriyet kadar olmasa bile kendisi muhalif birisidir. Bunu inkar mı edeceksin? Senin muhaliflik anlayışın nedir? İktidar dünyanın en iyi işini yapsa bile eleştiririz kafası ile bakarsan evet muhalif olmuyor sana göre Fatih Altaylı.

Ama gerek Fatih Altaylı gerek Cüneyt Özdemiş gerek çoğu zaman Fatih Portakal bunlar kaliteli muhalif gazetecilerden...

Neden sinirleniyorsun? Benim kurduğum cümleleri bir daha oku. Okumadan saldırmak şiarınız olmuş.

Sen yine üzüm yemeyi bırakıp bağcı arayışına geçmişsin. Neyse çok uğraşamayacağım. Ne dediğinden haberin yok çünkü...

İşinize gelmeyince üzüm-bağcı aksında konuşmaya devam. Basitinden oku diyorum. Her şey muhalif - yandaş değil diyorum. Nasıl bir gençlik yaşadınız, nasıl bir eğitim ve aile terbiyesi gördünüz bilmiyorum. Ama dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Hayat 1 ve 0'lar ile çalışmaz. Öyle olsa etraf siyah-beyaz olurdu. Renk tonlarına bak diyorum.

Ohooo

Geri
Yukarı