Fatih Altaylı: Sinan Ateş benim kalemimi kırdılar dedi

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artık şüphe perdeleri az çok ortadan kalktı. Doksanlara geri dönüyoruz.

Muhsin YAZICIOĞLUNU öldürenler kimse bunu da yapanların aynısı olduğuna eminim ama kanıtlayamam.
Destek gören ne kadar milliyetçi insan varsa kaldırıyorlar ortadan.
Bir kaç konuşacak kişi çıkacaktır ileriki zamanlarda onlarda arabası park halindeyken apartamnın arka tarafında üzerine gelip mi ölür, araç kazasımı geçirir bilemem.

@405668 tahmin etmek için dedektif olmaya mı gerek var? :) Katili A ya da B kişisi demiyorum, tahmin ettiğimi belirtiyorum.
Sinan Reis'in adını 31 Aralık'tan önce duymayanlar, bilmeyenler bugün katili tahmin et oynuyor. 2020 senesinde önderlik ettiği teşkilatın bir parçasıydım. Şimdi ise sizin gibi bir kesim de TikTok'ta var, yok herkes davayı satmış da, tek önder Sinan Reis'çi olmuş herkes. İşin aslını öğrenmeden, iki üç 6'lı masa uşağının gazına gelip burada yorum yapmayın derim.

Sinan Reis'in adını 31 Aralık'tan önce duymayanlar, bilmeyenler bugün katili tahmin et oynuyor. 2020 senesinde önderlik ettiği teşkilatın bir parçasıydım. Şimdi ise sizin gibi bir kesim de TikTok'ta var, yok herkes davayı satmış da, tek önder Sinan Reis'çi olmuş herkes. İşin aslını öğrenmeden, iki üç 6'lı masa uşağının gazına gelip burada yorum yapmayın derim.
Yahu tanımasam neden üstüne düşeyim? Sana dedim ya ülkü ocaklarındaydım diye. Daha hangi partiden olduğunu bile öğrenemedik. Burada tarafsız ayakları yapıyorsun. Yapma hocam yapma.

Bir kez daha kendisi için iyi veya kötü olan bir ölüyü sadece ölünün vefat etmesinde payı geçen kişilerin anmayacağına dair olan konuyu dile getirmek gerekiyor.

MHP'nin bu konu ile ilgili bu kadar fazla sessiz kalması, halen sessiz kalıyor olması ve bu konu ile ilgili olan bağlantıların MHP'li isimlerden geldiğine dair tespitlerin ortaya çıkıyor olması aslında her şeyi gözler önüne seriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı