Fatih Terim'in Milli Takım'dan istafasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

poyraz_42

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Uzmanı, Network Admin
Bence çok da isabetli bir karar olmuş, gerek camia olarak gerekse taraftarlar olarak eski ruhu çok özledik. Fatih Terim bu ruhu maalesef yaşatamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim ülkemizde maalesef yabancı tabiriyle "fanboy" yani birşeyin körü körüne taraftarı olmak çok fazla. Fatih Terim bu ülkede güzel şeyler başarmış insanlardan biridir, ancak bir yerden sonra görüşler ve gerek taktiksel gerek teknik olarak yeterli olamıyorsunuz. Bittiği yerde bırakmak lazım. İnsanların ahını, bazı şeylere yürek vermiş insanların hevesini kırmaya gerek yok. Fatih Terim'in bence savunulacak bir olumlu yanı kalmadı. Bu saatten sonra tekrardan ısıtıp da önümüze tekrar koyulmaz inşallah.

Çok doğru ve yerinde karardır. Keşke Dursun Özbek'te bıraksa... :kararsız::facepalm:

Sayın Moderatörler başlığımı düzeltir misiniz ? :)

Aslında burada şunu da söylemem gerek en az teknik patron kadar oyuncuların da kendilerini eleştirmeleri gerek. Takım olarak bunu düşünmemiz lazım.

İç meseleleri tabii ki tartışmak gerek ama sonuçta büyük bir takımı yönetiyorsanız o takımı sadece taktiksel anlamda değil tüm yönleriyle yönetmektir bence asıl teknik adamlık.

Başarısına sonsuz saygım olmasına karşın, gerek ingilizce telafuzu gerek de oyunculara maç sırasında taktik verirken yaptığı el hareketleri ile çok komik biri olarak buluyordum kendilerini.
Eğer milli takıma Şenol Güneş geçerse bir Beşiktaşlı olarak kendisinden ömür boyu nefret ederim. :D
Özet olarak, isabet olmuş.

Bu kadar sevindiğim başka bir spor haberi 2002 yılındaki üçüncülüğümüzdür. Öyle sevindim yani. Ben bu kadar karakter yoksunu, yüksek egolu ve bir o kadar da aslında yaptığı işten az anlayan bir insan daha bilmiyorum. Aslında biliyorum ama neyse. Çok şükür gitti. Daha da herhangi bir şekilde ülkede görev almaması yegane temennimdir.

Son söz olarak: bam bam bam!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı