Fatura olmadan Monster servisi ücretsiz bakım yapar mı?

• Konuyu başlatan OXG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

OXG

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el bir Monster bilgisayar aldım. Elimde fatura bulunmamakta. Ücretsiz bakım ve servis hizmeti almamda sakınca olur mu? Süreçleri nasıl oluyor acaba?

Servise sorun, burada öğrenebileceğin tek şey "monster ıy, monster vıy, monster şöyle kötü, monster böyle kötü"
Monster notebooklarda ömür boyu ücretsiz bakım var bildiğim kadarıyla, fatura istenmesi de saçma olur yine de servise sorun.

Garantisi olsa dahi ota püsürüğe bahane bulup garanti dışı bırakıyorlar. Markayı önermiyorum.
Tanık olduğum olayı anlatayım. PC yi bakım için mağazaya servise götürdüm adamın biri monster pusat kulaklığını servise getirdi bildiğin dişlenmiş yemiş gibi çalışmıyor diyor :D Monster ekibi sorgusuz sualsiz tamam değişim yapalım diyip adama yeni kutulu kulaklık verdiler :)

Monster yetkilisi, ürününüzün seri numarasına bakıp garanti sorgulaması yapması yeterli. Herhangi bir fatura talep etmezler. Ürünü kimin getirdiğine bakılmaksızın ücretsiz bakım vs. dilediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. Şahsen Kadıköy şubelerinde bu şekilde işlem yapıyorum.

Merhaba, ikinci el bir Monster bilgisayar aldım. Elimde fatura bulunmamakta. Ücretsiz bakım ve servis hizmeti almamda sakınca olur mu? Süreçleri nasıl oluyor acaba?
Ara konuş ama faturam yok deme eğer faturam yok dersen çalıntı ürün sanabilir.

Geri
Yukarı