Faturalı hattın operatörü değiştirilirse ücret ödenir mi?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Türk Telekom'da faturalıyız yaklaşık 2 senedir, taahhüt süresi bitmek üzere hat hâlâ faturalıdayken operatör değiştirirsek belli bir meblağ ödememiz gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüt bitiyorsa hayır. Bitmesine yakın gidip başvurun diğer operatöre.
Attığım resme bakar mısınız farklı farklı süreler var bir şey anlamadım 🥲

Bu arada şu 5GB'ı kazayla almak üzereyken birden iptal ettim,bana internet vermiyor faturada da kesmiyor büyük ihtimal bir sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230204_180306_com.tmob.AveaOIM.png
    Screenshot_20230204_180306_com.tmob.AveaOIM.png
    108,6 KB · Görüntüleme: 14
Attığım resme bakar mısınız farklı farklı süreler var bir şey anlamadım 🥲

Bu arada şu 5GB'ı kazayla almak üzereyken birden iptal ettim, bana internet vermiyor faturada da kesmiyor büyük ihtimal bir sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Ne yapmış bunlar ya? Ayrı ayrı 3 adet taahhüt almışlar öyle şey mi olurmuş. Siz bence direkt Türk Telekom bayisine gidin yüz yüze sorun. Bunlar kadar lanet firma görmedim.

Ne yapmış bunlar ya? Ayrı ayrı 3 adet taahhüt almışlar öyle şey mi olurmuş. Siz bence direkt Türk Telekom bayisine gidin yüz yüze sorun. Bunlar kadar lanet firma görmedim.
5GB hatalı sanırım,iptal de edilmiyor da diğer ikisinde anlayamadığım şu 30GB için sabit indirim(?) 63 gün iken tarifenin kendisi 32 gün fiyat artmazsa sıkıntı yok açıkçası da bayiye bakayım bir dediğiniz gibi teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı