"Faturam, fatura adresime gönderilsin" ne demek?

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Arkadaşlar Arsey Ticaret adlı siteden Fifine K669B mikrofon sipariş verdim yarım saat önce ve sipariş sayfasında küçük bir kutucuk vardı. Faturam, fatura adresime gönderilsin yazıyordu fakat ben o kutucuğu işaretlemedim. Bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar arsey ticaret adlı siteden Fifine K669B mikrofon sipariş verdim yarım saat önce ve sipariş sayfasında küçük bir kutucuk vardı. Faturam, fatura adresime gönderilsin yazıyordu fakat ben o kutucuğu işaretlemedim. Bir sıkıntı çıkar mı?

Sıkıntı olmaz işaretleseydin kağıt fatura basıp yolluyorlar.
Emailede yolluyorlar.

Faturam, fatura adresime gönderilsin: Faturanın siparişin gönderileceği yerden farklı bir yere gönderilmesini istediğinde seçiyorsun. :)

Faturam, teslimat adresime gönderilsin: Faturanın aldığın ürünle beraber teslimat adresine gelmesini istiyorsan bu seçenek. :)

Son düzenleme:
İşaretlerseniz kağıt fatura yolluyorlar. İşaretlemezseniz mail atıyorlar faturayı.
Okuduğunu anlama seviyeniz yerlerde sanırım.
Arkadaşlar Arsey Ticaret adlı siteden Fifine K669B mikrofon sipariş verdim yarım saat önce ve sipariş sayfasında küçük bir kutucuk vardı. Faturam, fatura adresime gönderilsin yazıyordu fakat ben o kutucuğu işaretlemedim. Bir sıkıntı çıkar mı?
Bazı kurumsal müşteriler, ürün ve faturanın farklı yerlere gönderilmesini istiyorlar. Eğer bunu işaretlerseniz fatura da ürün de aynı adrese geliyor.

Okuduğunu anlama seviyeniz yerlerde sanırım.

Bazı kurumsal müşteriler, ürün ve faturanın farklı yerlere gönderilmesini istiyorlar. Eğer bunu işaretlerseniz fatura da ürün de aynı adrese geliyor.
Genelde sadece başlığı okuyup cevap veriyorum. Kusura bakmayın : D

Satın aldığınız ürünün faturası nereye gönderilsin diye sormuş. Zaten tek bir adres verdiysen fatura da birlikte gelir.

Geri
Yukarı