Faturasız ASUS ekran kartını servise yollayabilir miyim?

burak0617

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı servise yollamak istiyorum. Sadece kutusu var. Fatura maalesef yok. Sıkıntı çıkar mı sizce? Aklımda birçok soru var ne kadar sürede gelir vesaire başına bir iş gelir mi? Ayrıca sorunum ise oyun oynarken haftada 1-2 kere görüntü gidiyor. Arka planda oyun ve uygulamalar çalışıyor ve ses geliyor. Sıcaklıklarım normal. Her parcamı test ettim PSU dahil ama çözüm olmadı.
Ekran kartı:
•ASUS ROG STRIX GTX1650S.

Not: Görüntü gidince ekran kartı tam devir fan çalıştırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartımı servise yollamak istiyorum. Sadece kutusu var. Fatura maalesef yok. Sıkıntı çıkar mı sizce? Aklımda birçok soru var ne kadar sürede gelir vesaire başına bir iş gelir mi? Ayrıca sorunum ise oyun oynarken haftada 1-2 kere görüntü gidiyor. Arka planda oyun ve uygulamalar çalışıyor ve ses geliyor. Sıcaklıklarım normal. Her parcamı test ettim PSU dahil ama çözüm olmadı.
Ekran kartı:
•ASUS ROG STRIX GTX1650S.

Not: Görüntü gidince ekran kartı tam devir fan çalıştırıyor.
Garantide bir sorun olmaz, yaklaşık 1 haftaya gelir ancak faturasız almayabilirler. Telefonları IMEI'den alınma tarihi belli olduğu için faturasız alırlar ama ekran kartında öyle bir durum var mı bilmiyorum. Denemeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı