Faturasız iPhone 5S alınır mı?

Bütçem olsa neden 5S düşüneyim arkadaşlar. Kardeşime alo demek ve iy8 kötü sosyal medyaya girebilecek bir cihaz lazım. 300-500 TL aralığında alacağım fiyat olarak.

Kafamı karıştıran fatura olayı. Sonra başına bir iş gelir vs. için rahat etmiyor ama bu kadar eski ürünlerin faturalı olanları da çok daha yüksek fiyatta. Ek olarak fatura olsa bile kişi yine yasa dışı şeyler yapmış olabilir bu konuda nasıl bir şey yapabilirim? Böyle ihtimalleri düşününce içinden çıkılmaz bir hâl alıyor ikinci el telefon işi.

Bütçem olsa neden 5S düşüneyim arkadaşlar. Kardeşime alo demek ve IY8 kötü sosyal medyaya girebilecek bir cihaz lazım. 300-500 TL aralığında alacağım fiyat olarak.

Kafamı karıştıran fatura olayı. Sonra başına bir iş gelir vs. için rahat etmiyor ama bu kadar eski ürünlerin faturalı olanları da çok daha yüksek fiyatta. Ek olarak fatura olsa bile kişi yine yasa dışı şeyler yapmış olabilir bu konuda nasıl bir şey yapabilirim? Böyle ihtimalleri düşününce içinden çıkılmaz bir hâl alıyor ikinci el telefon işi.

Faturalı ürünü satın alırken satıcı size bir satış belgesi ile telefonu satıyor. Eskiye dönük olarak doğabilecek sorunlarda bu belgeyi gösteriyorsunuz. Faturasız bir ürünü satıcı size satarken nasıl bir belge düzenleyebilecek ki? Bu yüzden faturalı ürün almak her zaman sizin yararınıza bir durumdur. Ayrıca yenilenmiş faturalı ürün satan resmi ikinci el firmaları var. Bunlardan alabilirsiniz.

500 TL’lik bir cihaza öyle fatura düzenleyecek olmaz genelde ve çokta endişelenmeyin elinizle alırken cihazı su tarihte su şahıstan aldım diye bir kağıt imzalayın yeterli.

Ne 6S'i 7'den önce alınmaz.

iOS 14 beta kurup kullanan arkadaşlarım var hâlâ sorunsuz çalışıyor bir de 6S in de bir 4-5 senesi daha var 7 de iOS 16 güncellemesini alabilir ondan o da daha ömürlü Apple farkı.

500 TL'lik bir cihaza öyle fatura düzenleyecek olmaz genelde ve çok da endişelenmeyin elinizle alırken cihazı su tarihte su şahıstan aldım diye bir kağıt imzalayın yeterli.

Hocam bende iPhone 5S alacağım yedek telefon olarak kutu ve faturası ile Max kaça satar telefoncu.

@ProjectGTX
iPhone 7 IOS 16 güncellemesini almayacak açıklanmasına göre en düşük iPhone 8 almakta. Sorunuza gelecek olursam 550-750 aralarında fiyatlar talep ederler diye düşünüyorum ancak birde fatura kesmesini isterseniz birde +KDV demeleri olası.

@ProjectGTX
iPhone 7 IOS 16 güncellemesini almayacak açıklanmasına göre en düşük iPhone 8 almakta. Sorunuza gelecek olursam 550-750 aralarında fiyatlar talep ederler diye düşünüyorum ancak birde fatura kesmesini isterseniz birde +KDV demeleri olası.
Evet buda var iOS 16 alacak dediler ama almayacak diyende fazlaydı neyse 550 TL ye shabinden de buldum ama bir de kendi PC min ana kartının sağlamını buldum onu almayı düşünüyorum alıyım mı sizce adam paylaştı çalıştığını 400 TL fiyatı

@ProjectGTX
Bu soruyu siz kendi ihtiyacınıza göre cevaplamalısınız, eğer cep telefonuna ihtiyacınız varsa cep telefonu bilgisayara ihtiyacınız varsa bilgisayar yatırımı yapın.

Geri
Yukarı