Faturasız kapalı kutu işlemci alınır mı?

Evet hocam fatura istediklerini biliyorum. Tüm gece indirimlerini takip ediyorum fakat işlemcinin fiyatı zaten İncehesap'ta uçuk. Ve geçen hafta i3-9100F 750TL'ye düştü. Bu işlemcinin ben en az 850'nin altında satılamayacağını düşünüyorum. Fotoğraflarını ekliyorum hocam aşağı.

Fotoğraflarını ekledik hocam ben Çin Mali olduğunu pek düşünmüyorum. Fotoğraflarını ekledim. Maalesef tanıdığım değil.

Bir sorun göremiyorum aldığın arkadaş da bilgisayarcı galiba sıkıntı yok, yine de son karar senin şimdiden hayırlı olsun.

Faturasını aldığı site veya mağazadan çıkarttırabilir. Eğer bunu yapmıyorsa ya kaçak ya da sahte maldır.
Hocam seri numarasından bakabilir miyiz nereden aldığına felan?
Bir sorun göremiyorum aldığın arkadaş da bilgisayarcı galiba sıkıntı yok, yine de son karar senin şimdiden hayırlı olsun.
Aynen hocam bilgisayarcı sanırım. Teşekkür ederim konuyu güncellerim buradan.
Faturasını aldığı site veya mağazadan çıkarttırabilir. Eğer bunu yapmıyorsa ya kaçak ya da sahte maldır.
Peki hocam sahte olduğunu nerden anlayabilirim?

Son düzenleme:
Kaçak ürün ise orijinal olur sıkıntı olacagını sanmıyorum burada tek dusunmesı gereken şey sahte olması oda çok zor bir şey firmalar bununla uğraşmaz heleki yeni nesil bir işlemci ise çok zor. Eski nesillerde %20 ihtimalle olabiliyor (%20 bile fazla) yani alacağınız işlemci %99 orjinaldir.

Kaçak ürün ise orijinal olur sıkıntı olacagını sanmıyorum burada tek dusunmesı gereken şey sahte olması oda çok zor bir şey firmalar bununla uğraşmaz heleki yeni nesil bir işlemci ise çok zor. Eski nesillerde %20 ihtimalle olabiliyor (%20 bile fazla) yani alacağınız işlemci %99 orjinaldir.
Anladım hocam dolarda yükselmeye başladı bir an önce almaya çalışayım en iyisi.

Alınca konuyu güncellerseniz sevinirim hocam.
Hocam bugün aldım işlemciyi gayet temiz bir kusur göremedim. İçinde garanti belgesi var yarın belgeyi veren firmayı arayıp faturamı kaybettiğimi ve fatura istediğimi söyleyeceğim. Umarım kabul ederler. Aldığım kişi çok iyi insan fakat işlemci dışında biraz kazıklamaya çalıştı diyebilirim :D. 590Tl olan anakartı 650 bana gelişi dedi. Bilmiyorum artık kaç tl diyeceğini. Güzel deneyimdi tek sıkıntım işlemciyi almaya bisikletle gitmek gibi bir hata yaptım (80 km) çok zordu ama başardım.

Hocam bugün aldım işlemciyi gayet temiz bir küsur göremedim. İçinde garanti belgesi var yarın belgeyi veren firmayı arayıp faturamı kaybettiğimi ve fatura istediğimi söyleyeceğim. Umarım kabul ederler. Aldığım kişi çok iyi insan fakat işlemci dışında biraz kazıklamaya çalıştı diyebilirim :D. 590TL olan anakartı 650 bana gelişi dedi. Bilmiyorum artık kaç TL diyeceğini. Güzel deneyimdi tek sıkıntım işlemciyi almaya bisikletle gitmek gibi bir hata yaptım (80 km) çok zordu ama başardım.

80km bisikletle yol, hocam vallahi film gibi işlemci için ölümüne yolculuk :D hayırlı olsun işlemciniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı