Favori bilgisayar kasanız hangisi?

-"Du bi oyun açayım ehehe...."
-Oyun: "Quadro 4000 desteklenmiyor."
-"Lan!"

:)
QUADRO asil bir karttır. Öyle her oyunu desteklemez:)

Abi senin Quadro 4000 ile aranda bir bağ mı var? :)
Yıllar önce QUADRO 1800 ile settlers4 ü oynamıştım. Günümüzün çoğu modern kartlarından bile üstün bir grafik özelliği vardı.
Ayrıca bir arkadaşım hala bu kartı kullanmaktadır. Çok fazla değilse de birçok oyunu müthiş grafiklerle oynadığını da gördüm.
Özellikle HD video seyrederken gördüm ve gudurdum. Tavsiye etmiyorum:D
2000 TL çöpe gitti :)
Her kart oyun oynamak için düşünülürse çöpe gideceği doğrudur. Ama işin içerisinde video render dahil, çizimler de varsa o kart hala kendi çöplüğünde öteceği doğrudur.

Asıl sen bundaki sadeliğe, asalete bak !!!
kasa1.jpg
İşte hakiki KASA bu dur.

O kasanın dış görünüşüne aldanmayın, aslında vidasız montaj seçeneği bile olmayan giriş seviyesine bir kasa.

Alacağım kasalar HAF 942, Corsair C70, Corsair 500R, Cooler Master RC 690 II Advanced.

Yani aslında öneri değil aranızdan biri benim zevkime uygun kasa seviyorum derse o kasayı araştıracağım.

Ben konuyu okumadan daldım sana 350$ lık kasa önerdim. Bence git 400R veya 600R al alabiliyorsan. Corsair kasaları sade ve çok güzel.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı