Favori Hava Aracınız Nedir?

Şu tatlılık favori olmazsa ne olsun yani? :D
Airbus-A330-743L-22Beluga-XL22-1090x500.png

Var mı daha ötesi?
Apache
B2
F22

Dosya Ekleri

• military-helicopters-boeing-ah-64-apache-aircraft-attack-helicopter-boeing-ah-64-apache-hd-wal...jpg
    military-helicopters-boeing-ah-64-apache-aircraft-attack-helicopter-boeing-ah-64-apache-hd-wal...jpg
    72 KB · Görüntüleme: 39
  • 0_B2oneJPG.jpg
    0_B2oneJPG.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 31
  • F22-Raptor.jpg
    F22-Raptor.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 23
download (1).jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne bereketli konuymuş, yeni gördüm ben.

4-5-4 koltuklu olan geniş yolcu uçaklarını seviyorum ben. Küçük uçaklarda daracık yerdeymiş gibi oluyor.

Eki Görüntüle 843849

Aynı videoları attığım videoyu gördükten hemen sonra izlemiştim. Lisede F-14 hakkında ve genel olarak uçaklar hakkında yaklaşık 100 slayt sunum yapmıştım. Sınıftan dinleyen 2-3 kişi belki olmuştu ama olsun ben yaparken hem kendime bilgi kattım hem de eğlenmiştim. Gerçekten çok güzel bir uçak.

Aynı videoları attığım videoyu gördükten hemen sonra izlemiştim. Lisede F-14 hakkında ve genel olarak uçaklar hakkında yaklaşık 100 slayt sunum yapmıştım. Sınıftan dinleyen 2-3 kişi belki olmuştu ama olsun ben yaparken hem kendime bilgi kattım hem de eğlenmiştim. Gerçekten çok güzel bir uçak.
Hocam, 100 slayt yaparsanız sıkılır herkes zaten. Adabı vardır sunum hazırlamanın.

İşte sevdiğim bir konu olunca kendime dur diyememiştim, bütün sunuyu yapmam galiba 5-6 ders saati sürmüştü. Sunarken ve yaparken çok eğlenmiştim.
Siz kendinize dur demediniz de hocalar da mı "ne yapıyorsun sen" demedi? İnsanın sesi kısılır o kadar saat, tebrik ederim sizi, iyi devam etmişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı