Favori metal şarkınız nedir?

KR4DUS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Favori metal şarkılarınızı buraya yazın ve neyi anlattıklarını ve neden dolayı bu şarkıları beğendiğinizden bahsedin. Bu sayede hem yeni şarkılar keşfetmiş olur hem de metalciler olarak sohbet etmiş oluruz.

Motörhead-Brotherhood of man şarkı dünyanın düzenini dinleri politikacıları vb. şeyleri eleştiriyor tam bir anarşist şarkısı, bana kalırsa Motörhead'in en sağlam parçasıdır şarkı o kadar protest bir şarkıdır ki Spotify vb. platformlarda Motörhead grubu adına kayıtlı olarak dahi bulamazsınız. Heavy metal sanatın Nirvana'ya ulaştığı yerdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hep değişiyor fakat bu aralar bunlar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim tayfa toplanmış yine :p Benim şu anki:

Sebeplerinden biraz bahsedeyim:
  • Klipinde James'in Matrix'ten fırlamış gibi görünmesi.
  • Şarkının genel olarak diğer Metallica şarkılarından bir miktar farklı olması.
  • Kirk'ün mükemmel ara riffleri.
  • Kirk'ün 3.13'te başlayan ve wah'a doyuran enfes solosu.
Özellikle canlı performanslarında Marianne Faithfull bulunmadığından ötürü "da, da, da..." kısmını da gitarla çalıyor, bayılıyorum.

Çok zor soru. Değişiyor genelde. Bu aralar bu:

Geri
Yukarı