Favori sigara markanız nedir?

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merak ediyorum Technopat üyeleri hangi sigarayı içiyorsunuz? Marlboro touch Blue içiyorum şu sıralar bir ara parliament night Blue içiyordum. Winston Dark Blue denedim bir ara hoşuma da gitti ama nedense elim hep touch Blue'ya gidiyor. Arkadaşım çigersiz misiniz touch Blue içilir mi diyor sürekli. Winston slender Blue iç diyor.

Neyse uzatmayayım sizin favori sigara markanız nedir?

Merak ediyorum Technopat üyeleri hangi sigarayı içiyorsunuz? Marlboro touch Blue içiyorum şu sıralar bir ara parliament night Blue içiyordum. Winston Dark Blue denedim bir ara hoşuma da gitti ama nedense elim hep touch Blue'ya gidiyor. Arkadaşım çigersiz misiniz touch Blue içilir mi diyor sürekli. Winston slender Blue iç diyor.

Kısa parliament fax

Kent.

Asla içmem ama;
Marlboro
Çünkü:
1660664020712.png

Ferrari'nin o müthiş arabalarının üstünde ismi yazıyor.

İçmiyorum şu an da. Bir kere denemek için almıştım çok sevmiştim ama hemen bir kaç hüp alıp attım. Umarım ileri de başlamam. Markasını hatırlamıyorum maalesef. T ile başlıyordu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı