Favori sigara markanız nedir?

Bir kere monte carlo içmiştim. Bir paket tadı hoşuma gitmedi bıraktım. Sigara bağımlılık yapıyor tam bir masal hiç bir ek gıda kullanmamama rağmen tiryakisi olmadım.

Askerlikte bile sigara içmeyen şahsımın macerası uzun kırmızı marlboro ile başladı ve pek çok tütünü denedim, o zamanlar tütünlerin tadı vardı.

Yurtdışında yaşarken Old Holborn sarıyordum, ülkeme dönünce yavaştan George Karelias'ın önce turuncu, sonra daha da hafif olan bejine döndüm. Bulmak zorlaşınca Kent Slim Black'e geçtim, 2022 yıl başında 2 paket içtiğimi fark edip Kent Slim Grey'e geçtim, ondan da günde 3-4 paket içince dedim bu mantıklı değil.

Şu an elektronik sigara kullanıyorum, Saltica likitiyle, öyle lokomotif gibi duman çıkartmayan bir cihazım var. 1 likit işim çok olursa 1.5-2 hafta en az gidiyor.

Merak ediyorum Technopat üyeleri hangi sigarayı içiyorsunuz? Marlboro touch Blue içiyorum şu sıralar bir ara parliament night Blue içiyordum. Winston Dark Blue denedim bir ara hoşuma da gitti ama nedense elim hep touch Blue'ya gidiyor. Arkadaşım çigersiz misiniz touch Blue içilir mi diyor sürekli. Winston slender Blue iç diyor.

Neyse uzatmayayım sizin favori sigara markanız nedir?

Winston slender Blue.

Sigara markalarına göre tad mi değişiyor?
Bir kola bir fanta kadar ayırt edilebilir bir şey mi?
Değişiyor hocam sadece ağızda bıraktığı tad değişimini geçtim ağırlık ve hafifliğine kadar bir sürü etken var. 9 liralık tütünle 31.5 liralık Parliament Night Blue'nun aynı olması saçma olurdu zaten.

Rahmetli babam kısa parliament içerdi. Hiç sigara içmedim içmem ama güzel sigara idi. Tabii parliament 10 TL zamanları idi.
Başınız sağ olsun hocam. Babanızın ağız zevki varmış ama benim bi amcam vardı adam günde 2.5 paket tütün bitiriyordu her saniye ağzına sigara vardı. küçükken onun yarıda attığı bir dalı bir kere alıp denemiştim ölecektim az daha acayip ağırdı hala daha o sigaradan içince direk başıma vurur.

Başınız sağ olsun hocam. Babanızın ağız zevki varmış ama benim bir amcam vardı adam günde 2.5 paket tütün bitiriyordu her saniye ağzına sigara vardı. Küçükken onun yarıda attığı bir dalı bir kere alıp denemiştim ölecektim az daha acayip ağırdı hala daha o sigaradan içince direk başıma vurur.

Sağ olun. Teşekkür ederim. Rahmetli babam keyfine düşkün insandı kendi ağzının tadını iyi bilirdi. Nasıl sigara ise bir keresinde sigarasını içiyordu. Sigara kokusundan canım sigara çekmişti. O kadar tehlikeli sigara. Klişe olacak ama sigara sağlığa zararlı içmeyin.

Sağ olun. Teşekkür ederim. Rahmetli babam keyfine düşkün insandı kendi ağzının tadını iyi bilirdi. Nasıl sigara ise bir keresinde sigarasını içiyordu. Sigara kokusundan canım sigara çekmişti. O kadar tehlikeli sigara. Klişe olacak ama sigara sağlığa zararlı içmeyin.
Hocam 13 yaşında başladım şuan 26'ya doğru gidiyorum. Yani şu saatten sonra bırakmak zor geliyor ama teşekkür ederim tavsiyeniz için. Tekrardan başınız sağ olsun siz içmiyormuşsunuz sizin adınıza mutlu oldum. Umarım hiç başlamazsınız da mutlu günler.

Hocam 13 yaşında başladım şu an 26'ya doğru gidiyorum. Yani şu saatten sonra bırakmak zor geliyor ama teşekkür ederim tavsiyeniz için. Tekrardan başınız sağ olsun siz içmiyormuşsunuz sizin adınıza mutlu oldum. Umarım hiç başlamazsınız da mutlu günler.

Yok hocam nedense çocukluğumdan beri sigaraya nefretim var. Tekrardan sağ olun. Teşekkürler. Malum sigara fiyatları pahalı bu bahane ile bırakmayı deneyin sağlığınız için. 🙂

Bitlis tütünü adamdır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı