Fazla kilolar nasıl verilir?

MemoHub

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar karantina döneminde aşırı derecede kilo aldım şimdi de eğer 15 şubatta okullar açılırsa ne yaparım ben? Okul kıyafetleri olmuyor üstüme, üst beden de alamam. En büyük bedenleri giyiyorum. İçimizde fazladan kilosunu veren arkadaşlar beslenme programını ve sporunu açıklayabilirler mi?

Arkadaşlar karantina döneminde aşırı derecede kilo aldım şimdi de eğer 15 şubatta okullar açılırsa ne yaparım ben? Okul kıyafetleri olmuyor üstüme, üst beden de alamam. En büyük bedenleri giyiyorum. İçimizde fazladan kilosunu veren arkadaşlar beslenme programını ve sporunu açıklayabilirler mi?

Ben günde 2 öğün tüketiyorum kahvaltı yapmıyorum öğlen bol lifli tahıllı kahvaltılık gevrek yiyorum akşamda hafif şeyler yiyorum 1 haftada 1kg verdim deneyebilirsin.

Beslenme programları daha etkili olabilmesi adına kişiye özel hazırlanır. Ayrıca kilo olayını sadece dış görünüş olarak değil, sağlık açısından da umursamanı öneririm.

Bence bir diyetisyene görünsen daha iyi. Ayrıca kardiyo egzersizleri yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı