Fazla olan interneti harcama önerisi

Dijital koleksiyon yap ben hediye gelince ISO koleksiyonuma ekleme yapıyorum onun dışında aynı anda 10 sayfa YouTube aç 4K video oynat.

İnternet kaldırmaz ayrıca PC feci donar. İstersen deniyeyim? 4K, 10 video.
İnternet kaldırmaz ayrıca PC feci donar. İstersen deniyeyim? 4K, 10 video.

10 sekmeden YouTube açtım 3. videoyu oynatınca internet nakavt!
1618980103000.png

Son düzenleme:
Başlığa fazla takılmayın, ne yazacağımı bulamadım 😅 Evet durum şu şekilde: evde 2 tane Superbox var. Birisinde 100 GB diğerinde 600 GB (500 GB hediye) var. Babama önceden de bu şekilde hediye geldiği için harcayamamıştık, havaya gitmişti o 500 GB. Şimdi dedi ki ne yap ne et harca, her şey serbest dedi. (Artık TT'ye nasıl kinlenmişse 😆) Şimdi diyorum ki dizi-film indirsem en fazla 50 GB gider. Başka yapacak bir şey de yok çünkü PC yok evde, oyun indiremiyorum. Aklımda harici HDD'ye oyun yüklemek gibi bir düşünce var ama nasıl olur bilemiyorum. Şimdi Steam'den oyun yüklesem bu HDD'ye sonra başka bir PC'ye atsam Steam yine indirme yapar mı? (Güncellemeler hariç.) Yoksa dosya doğrulama dediğimiz olayı yaptıktan sonra güncellemeleri mevcut dosyanın üzerine mi yazar? Aslında Apex Legends indirmeyi düşünüyordum ama Origin'de dosya doğrulama var mi bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Hocam the last of us indirin.(90 GB boyutunda)
Hocam the last of us indirin.(90 GB boyutunda)
Hatta bütün seriyi indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı