Fazla takintiliyim

Hocam şifre koyunca hiçbir şeyini paylaşmayan bir insan oluyorum bir de 14 yılık hayatımda 4 yaşından beri bilgisayar oynuyorum ve 8 yıl boyunca onların bilgisayarlarında oynadım. O yüzden onlar sana verdi sen niye vermiyorsun oluyor. Sebepleri söyleyince temizlersin olur biter diyorlar.

Dediğim gibi hocam normalde bir rahatsızlığınızı beraber yaşadığınız insanlarla paylaşmanız herkesin içine sinecek bir çözüm ile veya ortak bir noktaya gelecek şekilde çözümüyle sonuçlanmalı. Eğer bu geçerli değilse susmak ve alışmak huzuru koruyacaktır.

Neleri kimlerin yaptıkları konusunda eksik konuşmuşsunuz biraz. Anlaması biraz zor oluyor.
Kusura bakmayın biraz hızlı yazdığım için çok dikkat edemedim.
Dediğim gibi hocam normalde bir rahatsızlığınızı beraber yaşadığınız insanlarla paylaşmanız herkesin içine sinecek bir çözüm ile veya ortak bir noktaya gelecek şekilde çözümüyle sonuçlanmalı. Eğer bu geçerli değilse susmak ve alışmak huzuru koruyacaktır.
Hocam bu durum geçerli ama şöyle geçerli onlar sana zamanında verdi bu yüzden sende onlara ver. Yani sonuç yine susup alışmaya geçiyor.

Kusura bakmayın biraz hızlı yazdığım için çok dikkat edemedim.

Hocam bu durum geçerli ama şöyle geçerli onlar sana zamanında verdi bu yüzden sende onlara ver. Yani sonuç yine susup alışmaya geçiyor.

Siz de abinizin bilgisayarını salya akıta akıta mı kullanıyordunuz veya onun hoşuna gitmeyecek bir şey yaparak mı kullanıyordunuz? Eğer cevap hayır ise "onlar sana zamanında verdi" cümlesine mantıklı bir cevap bulmuş olduk.

Siz de abinizin bilgisayarını salya akıta akıta mı kullanıyordunuz veya onun hoşuna gitmeyecek bir şey yaparak mı kullanıyordunuz? Eğer cevap hayır ise "onlar sana zamanında verdi" cümlesine mantıklı bir cevap bulmuş olduk.
Yok hocam ben ekipmanlara her zaman düzgün davranan bir insan oldum. Ekipmanlara düzgün davranan tek çocuk ben olabilirim ailede.

Fazla takıntılı bir insanım. Bunu bir olayı anlatarak açıklayacağım. Bazılarınıza çok saçma gelebilir.
Abim şu Metin2'de komut veren insanlardan ve aynı anda birden fazla savaşa gireceği için hem benim PC'de hem de kendi PC'sinde savaşa giriyor. Bende 2-3 hafta önce 1300TL gibi bir fiyata mouse+mouse pad aldım. E tabii bu kadar yüklü bir fiyata yeni ekipman alınca insan dikkatli davranıyor. Tabii bağırdığı ve hiç susmadigi için tukurukler de etrafa saciliyor ve bunu gördükçe bende sinir oluyorum. Bir ara agizindaki salyayi silip fareye dokunduğu için daha da sinirlerim bozulmuştu. Bir yandan bunlar sadece ekipman bunlar için aile huzuru bozulmaz gibi şeylerle kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum ama bu durum beni çok sinirlendiriyor hatta sırf mouse, masa, monitör için alkollü ıslak mendil aldık. Klavye zaten 5 yıllık o yüzden çok da önemli değil. Mouse pad ise ıslak mendille silinmiyor zaten. Fakat yine de ıslak mendille silsemde sinirlerim bozuluyor her boş zamaninda aklıma takiliyor bu durum. Bu arada oyuna girince bu takıntı gidiyor hatta savaştan hemen sonra ekipmanları silip CS attığım bile oldu ama yine de boş zamanlarda aklıma gelmesi çok kötü. Bu sadece bir olay bunun gibi birçok olayın kafama takıldığı oluyor. Yukarıda da dediğim gibi bir ekipman için ne kadar para olursa olsun değmez ki çevremdeki insanları geçtim örnek aldığım başka insanlarda bu konuda hemfikir. Bu durum hakkında ne yapabilirim?
Not: Takma kafana gibi yorumlar yapmayın komik değilsiniz.
Not2: Bazılarınız için komik bir durum olabilir ama benim gibi olanlar anlayacaktır.

Bunu kendinize hatırlatmamanız lazım.
Ama benim düşüncem kesiikle aile bireylerinle konuşman gerekiyor.

Abinizle durumu konuşabilirsiniz.
Ayrıca 1300 TL mouse + mouse pad yerine klavye + mouse yapabilir din.
Hocam önceki mesajlarımda konuşmaktan anlamayan bir insan olduğundan bahsettim.
Klavye zaten var hocam Mousepad ve Mouse eksikti.
Bunu kendinize hatırlatmamanız lazım.
Ama benim düşüncem kesiikle aile bireylerinle konuşman gerekiyor.
Aile bireyleri şunu diyor "onlar sana zamanında verdi sende onlara ver".

Geri
Yukarı