Fazla yer FPS arttırır mı?

İşletim sistemi
Windows 8

TheHyper

Hectopat
Daha fazla  
64 TB sanal HDD var arkadaşlar. Ona PUBG Mobile kursam (Tencent emülatör) ya da CS:GO. FPS artar mı? Fazla yer FPS artırır mı?
Çünkü 450 GB Windows C diskine NFS Carbon kurmuştum (28 GB yer vardı C diskinde) ve sürekli donuyordu. PC'yi güç tuşundan kapatıyordum. 64 TB'a kurdum donmuyor artık. O yüzden sordum. Fazla yer FPS arttırıyor mu yada oyunun donmasını engelliyor mu? Cevaplarınızı bekliyorum.
Not: Laptop kullanıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
64 TB sanal HDD var arkadaşlar. Ona PUBG Mobile kursam (Tencent emülatör) ya da CS:GO. FPS artar mı? Fazla yer FPS artırır mı?
Çünkü 450 GB Windows C diskine NFS Carbon kurmuştum (28 GB yer vardı C diskinde) ve sürekli donuyordu. PC'yi güç tuşundan kapatıyordum. 64 TB'a kurdum donmuyor artık. O yüzden sordum. Fazla yer FPS arttırıyor mu ya da oyunun donmasını engelliyor mu? Cevaplarınızı bekliyorum.
Not: Laptop kullanıyorum.

Kardeşim kendine bir SSD alsan Windows'u oraya kur Windows daha hizli çalışır program falan açılışları çok etkiliyor ama soruna gelecek olursak bence alanın fazla olursa FPS de artar ama abarti değil mesela hafizan yüksek ise RAM gibi şeylerin düşük ise sanal RAM yapabilirsin PUBG Steam de ne kadar işine yarar bilmem ama PUBG Mobile GameLoop da çok çok işine yarayacaktır.

Geri
Yukarı