Fazladan SATA güç kablosu yok

the class

Hectopat
PC'min PSU güç çıkışında fazladan SATA 3 ve 4 çıkışı yok, acaba nasıl takarım bilgisi olan varsa? Olursa video linki veya resim de olur.
Ama anakarta SATA 3 ve 4 girişi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta, PSU'dan SATA güç kablosu gelmez. Sata 3 kablosu ise disk için veri kablosudur. Neye ihtiyaç duyuyorsunuz açıkçası pek anlamadım. Eğer HDD, SSD veya disk okuyucu için SATA güç kablosu gerekse MOLEX-SATA Güç dönüştürücü gerek.
n11.com'dan Sata Erkek to 4 Pin Molex ide Çevirici-Dönüştürücü Kablo seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Anakarta, PSU'dan SATA güç kablosu gelmez. SATA 3 kablosu ise disk için veri kablosudur. Neye ihtiyaç duyuyorsunuz açıkçası pek anlamadım. Eğer HDD, SSD veya disk okuyucu için SATA güç kablosu gerekse Molex-SATA güç dönüştürücü gerek.
n11.com'dan SATA erkek to 4 pin Molex IDE çevirici-dönüştürücü kablo seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Demek istediğim şu harddisk için güç kablosu geliyorsa PSU'dan benim PSU'dan sadece 2 tane geliyor ama 2 tanedaha harddisk takmak istiyorum takıcagim harddisk in güç kablosunu nereye takacagim.

n11.com'dan Bilgisayar Sata Power İkili Kablo Çoklayıcı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Demek istediğim şu harddisk için güç kablosu geliyorsa PSU'dan benim PSU'dan sadece 2 tane geliyor ama 2 tanedaha harddisk takmak istiyorum takıcagim harddisk in güç kablosunu nereye takacagim.
Böyle bir kablo alıp bir molexten 2 tane SATA güç çıkışı elde edebilirsiniz.

n11.com'dan bilgisayar SATA Power ikili kablo çoklayıcı seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Böyle bir kablo alıp bir Molex'ten 2 tane SATA güç çıkışı elde edebilirsiniz.

Molex dediginiz şey nedir nasıl yapacağım video linki var mı Molex ucunu nereye takacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı