Fazladan verdiğim kiloyu nereden vermiş olabilirim?

vespansia

Kilopat
Daha fazla  
2 aydır definasyondayım. Yağ oranım %16 civarındaydı. Şuan %12-13 civarlarında. Bu süreçte 5 kilogram verdim. Anlamadığım şey yağdan 3 kg verdiğim gözüküyor. Kalan 2 kg nereden gitmiş olabilir? Çok su içiyorum ödem veya fazla su atılmıştır diyeceğim ama emin olamadım.

2 aydır definasyondayım. Yağ oranım %16 civarındaydı. Şuan %12-13 civarlarında. Bu süreçte 5 kilogram verdim. Anlamadığım şey yağdan 3 kg verdiğim gözüküyor. Kalan 2 kg nereden gitmiş olabilir? Çok su içiyorum ödem veya fazla su atılmıştır diyeceğim ama emin olamadım.
Kendini fotoğrafla, ben de 70 Gündür diyetteyim hiç bozmadım 13 Kg verdim. Nedense benim odaklandığım bölge karın bölgesi olduğu için çok zor inceliyor fakat kendimi fotoğraflamışım iyi ki. Fotoğraflara baktığımda belli oluyor giden 13Kg, bacaklarım ve sırtımdan gitmiş. Biraz daha verirsem büyük ihtimal artık belden gidecek fakat artık gerçekten irademin son damlalarını kullanıyorum 70 Gündür hiç bozmadım.

Özet: Kendini fotoğrafla ve mezura ile belden kalçadan vs. ölçü al bazen aynada gözükmüyor neyin nereden gittiği.

Geri
Yukarı