FDM.exe açılırken vmsclshared.dll bulunamadı hatası veriyor

Nathann Drake

Decapat
Daha fazla  
Bugün ilk defa oldu. PC'yi açtıktan sonra 5 saniye sonra ana ekranda belirdi birkaç defa daha çarpıya basınca gitti. Tekrar yüklemek sorunu çözebilir diyor ama nereden indireceğimi bilmiyorum.

Not: Dün Kaspersky'da System Drive dahil bütün dosyalar için tam sistem taraması yapmıştım ondan olabilir mi acaba?

Ekran Görüntüsü (34).png

Hala bu sorun devam ediyor. Visual C++ indirip kurmama rağmen hala çözümedi PC açıldığında bu 4 adet resimdeki şeyler geliyor.

Bugün ilk defa oldu. PC'yi açtıktan sonra 5 saniye sonra ana ekranda belirdi birkaç defa daha çarpıya basınca gitti. Tekrar yüklemek sorunu çözebilir diyor ama nereden indireceğimi bilmiyorum.

Not: Dün Kaspersky'da System Drive dahil bütün dosyalar için tam sistem taraması yapmıştım ondan olabilir mi acaba?

Ekran Görüntüsü (34).png

Hala bu sorun devam ediyor. Visual C++ indirip kurmama rağmen hala çözümedi PC açıldığında bu 4 adet resimdeki şeyler geliyor.

Not FDM Free dowloand managermiş ben başından beri sistemsel bir hata zannediyordum. Kısaltma yerine Free dowloand Manager yazılsa iş çözülecekmiş. Kısacası FDM'yi sildim sorun kökünden çözüldü.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    7 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    7,3 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular