FED Başkanı: Enflasyon düşene kadar faizi arttırmaya devam edeceğiz

''Biz de ne oluyor?'' diye soranlar için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim bu ekonomi politikasının bilinçli yapıldığını düşünüyorum ama neden böyle ters hareket ediliyor bilmiyorum.
Basit.

1.png

Son düzenleme:
2023'te bu ülke süper güç olacak şimdikiler oyun oyun doları Turump yükseltiyor şimdiki gençlerin zaten bir sorunu var iş beğenmiyor bizim zamanımızda ekmek kuyruğu vardı yağ kuyruğu vardı bir ekmeği 10 kişi bölüşürdük şimdi herkes nankör olmuş hepinizin cebinde
6 milyarlık telefon Ey tıramp sen kimsin yav.

Bazı kişiler de hala 2023'te Lozan bitiyor, madenleri çıkartacağız diyor. Diyorum ki Lozan'da öyle bir madde yok o tarihte de bitmeyecek diyorum ama hala inanmıyorlar.

Eğitim şart.

ABD Merkez Bankası (FED) Başkanı Jerome Powell, bankanın son toplantısında 50 baz puanlık faiz artışına gittiğini ve devam eden faiz artırımlarının uygun olacağını düşündüklerini, gelecek iki toplantıda 50 baz puanlık faiz artırımına gitme fikrinin de Federal Açık Piyasa Komitesi'nde (FOMC) geniş destek bulduğunu kaydetti.

Powell, FED'in enflasyon düşene kadar faiz oranlarını daha kısıtlayıcı seviyelere yükseltmekten çekinmeyeceğine dikkati çekerek, "'Finansal koşullar uygun, enflasyonun düştüğünü görüyoruz' diyebileceğimiz bir noktada olduğumuzu hissedene kadar gideceğiz." ifadesini kullandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vay kara cahiller. Oysaki ünlü ekonomistin bir kuramı vardır ''faiz sebep enflasyon netice.''

Geri
Yukarı