Fedora için ISO yazdırıcı önerisi

Windows'ta Pardus disk kalıbı yazıcı vardı.
Yine var. Buradaki projeyi bulut işaretine tıklayarak indirin, arşivden çıkarıp uçbirimde açın ve şu komutu yazın:
Bash:
python3 setup.py install

GNOME Diskler programında ise USB diskinizi seçin, üsteki üç noktaya tıklayın ve "Disk kalıbını geri yükle" düğmesine basın. Sonra ISO dosyanızı seçin.

Yine var. Buradaki projeyi bulut işaretine tıklayarak indirin, arşivden çıkarıp uçbirimde açın ve şu komutu yazın:
Bash:
python3 setup.py install

GNOME Diskler programında ise USB diskinizi seçin, üsteki üç noktaya tıklayın ve "Disk kalıbını geri yükle" düğmesine basın. Sonra ISO dosyanızı seçin.
İso modunu seçiyorum. İso dosyası kurmak için dosya eksik diyor. Bende kur dedim.Hata verdi

Gnome disk te gözüküyor. Biçimlendiriyorum şimdi
Debian 10
Hangi ISO dosyası ile deniyorsunuz?
Hangi ISO dosyası ile deniyorsunuz?
Debian ın iso suna tıkladığımda debian birimi oluşturuyor.Acaba boot menüde gözükür mü?
Hayır, DD modunu seçeceksiniz.
Gnome disk ile ıso yı yazdım ama pc başlatılmıyor usb takılıyken.Diğer usb ler takılıyken donmuyor
Bizim bilgisayar son 5 senedir kafayı yemiş durumda. Usb yi takıyorum bir anda ses ayarları değişiyor.Bazen usb yi okumuyor. Bende o zaman usb girişine biraz daha ittiriyorum, o zaman da ses yüzde 1 oluyor ve ses takılı kalıyor. Reset tuşuna basmak zorunda kalıyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı