Feign neden bu kadar pahalı?

Dexter Vex

Hectopat
Yer
Kilis
Daha fazla  
Arkadaşlar bu feign oyunu neden bu kadar pahalı? Sonbahar indirimlerinde iner belki alırım dedim fiyatta hiçbir oynama yok. Yani bir öğrenci olarak söylüyorum bir oyuna 20 lira veremem, parama yazık olur özellikle bu tarz zamanlarda. Almak istiyorum ekip var ama alamıyorum fiyat yüzünden. T.K. Studio hiç olmazsa Türkiye için bir indirim yapabilirdi bence. Bu oyuna vereceğim paraya giderim 2 döner alırım. Benim görüşüm bu siz ne düşünüyorsunuz bilmem...

Arkadaşlar bu feign oyunu neden bu kadar pahalı? Sonbahar indirimlerinde iner belki alırım dedim fiyatta hiçbir oynama yok. Yani bir öğrenci olarak söylüyorum bir oyuna 20 lira veremem, parama yazık olur özellikle bu tarz zamanlarda. Almak istiyorum ekip var ama alamıyorum fiyat yüzünden. T. K. Studio hiç olmazsa Türkiye için bir indirim yapabilirdi bence. Bu oyuna vereceğim paraya giderim 2 döner alırım. Benim görüşüm bu siz ne düşünüyorsunuz bilmem...

300TL'ye oyun da var.

Bir sonraki indirimi bekleyebilirsiniz veya başka oyunlara bakabilirsiniz. Among Us veya Wolf Among Us öneririm, zaten Among Us'a bu hafta yeni roller ve çok geniş bir güncelleme gelmiş ayrıca fiyatı çok uygun, 7 TL falan.

Fiyatı 1,5 dolar. Bu tarz üretim yapan insanların ekipman, yazılım masrafları, kısaca her şey dolara endeksliyken fiyatı da dolar üzerinden düşünmek lazım. Ayrıca yeni çıkmış oyunlarda genelde indirim olmaz.

Bir sonraki indirimi bekleyebilirsiniz veya başka oyunlara bakabilirsiniz. Among Us veya Wolf Among Us öneririm, zaten Among Us'a bu hafta yeni roller ve çok geniş bir güncelleme gelmiş ayrıca fiyatı çok uygun, 7 TL falan.
Epic bedava vermişti.
20 liraya oyun bulduğuna dua et.
Ne alaka indirimde olan çok güzel oyunlar var.

Geri
Yukarı