Femboy nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kino

Megapat
Makaleler
34
Anadolulu progresif Batı'yla tanışıyor.

Daha o kadar tanışamadılar. Ortadoğu tipi SJW olmak = profiline gökkuşağı, #BLM koyup Suriyelilerle Afganlara karşı da Nazi olmaktır. Tam bir paradoks.

Jan Valjan

Picopat
6. sayfadayız, benden önce 5 sayfa konuyla alakasız nefret kusanlara söyle sen bunu. Sen de onlardan birisin, hiç yapmamışlığa yatma.
Nefret mi kustum ben? Dostum hastalik derken burada ironi yapmiyoruz. Travma, ostrojen testosteron dengesizligi vs. bahsediyorum. Cozum gelistirelim diyorum. Bu nefret kusmak mi?

Ninj4hakan

Picopat
Bu kelimeye çok rastlıyorum şu sıralar, femboy nedir? Google'a arattım ama hiçbir şey anlamadım.

Yani biz o bireyleri zaten homosexual sınıfında sınıflandırırken böyle bir şeyin ortaya çıkması saçmalık gibi, hadi tam ismiyle trans bireyler diyelim toplumda böyle tür cinsel eğilimi olan insanlarda mevcuttur, yani zaten dünya'da shamale veyahüt trans seçilimi olarak bilinirken ortaya böyle saçma bir şeyin çıkması tuhaf yani ya trans bir bireysindir veya değilsindir bu kadar, ne için insanlar farklılık olması için yeni şeyler türetiyorlar anlayamıyorum ayrıyeten cevaplarda birkaç homofobik ayı arkadaşa rastladım haberleri olsun 2.dünya savaşı biteli yıllar oluyor artık global ve savaşların orta da 1 yıldan fazla sürmediği toplumlar halinde yaşıyoruz... Kurtulun bu kafadan.
Yakında orta da o mucize olan safsatalara Inanan'da kalmayacak.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı