Feminizm hakkında düşüncelerim

byProtocol

Decapat
Daha fazla  
Feminizm erkek nefreti değildir, kadın erkek adaletini savunma eyle midir? Fark ettiyseniz eşitlik demedim adalet dedim. Eşitlikle adalet farklı şeyler. Kadın erkek adaletini ben de savunuyorum, isterseniz bir sözlük anlamını inceleyelim.

Adalet: Adil olma durumu.
Eşitlik: Bedensel, ruhsal başkalıkları ne olursa olsun, bütün insanlar arasında toplumsal ve siyasal haklar bakımından hiçbir ayrım bulunmaması durumu.

Siyasi ve toplum hakkında sözüm yok ama feministlere göre eşitlik "dünyada sadece kadınlar yaşasın, erkekler oksijen tüpü vs olmadan Mars'a yollansın." Lütfen bu algıdan vazgeçin. Adam gibi herkes özgürce yaşasın. Unutmayın eğer erkek olmasa insanlık nesli üremeyecek kadın olmasa insanlık nesli üremeyecek.
Şu videoyu izlerseniz daha iyi anlarsınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu feministleri her gördüğümde şöyle ağzının ortasına yumruğu çakmak istiyorum. Yahu feministlik erkek ve kadın eşitliğidir, fakat bu düşük IQ'ye sahip, sözde feministler olayı dediğin gibi kadınlar erkeklerden üstündür olarak anlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı