Fen lisesi için 15 tatilde günlük kaç soru çözülmeli?

Bence 15 gün çok kısa bir dönem. 2. dönemin sonuna kadar bir plan program yapsanız daha faydalı olur.

Görüşünüz için teşekkürler hocam, sizce günde kaç soru çözmem gerekir ve yeni nesil kazanım sorusu değerleri, nasıl olmalı.
Şu an bence gerek yok ama 8:30 da uyanmış olmalısın.

Geç yatıyorum hocam maalesef ,12'den önce uyanamıyorum.😔
Eğer iyi bir şey hedefliyorsan en azından 200 soru çöz. Kalan vaktinde de dinlen.

Güne iyi başlıyorum hocam ama motivasyonum çok düşüyor ,ilerleyen saatlerde.

Son düzenleme:
Görüşünüz için teşekkürler hocam, sizce günde kaç soru çözmem gerekir ve yeni nesil kazanım sorusu değerleri, nasıl olmalı.

Geç yatıyorum hocam maalesef ,12'den önce uyanamıyorum.😔

Güne iyi başlıyorum hocam ama motivasyonum çok düşüyor ,ilerleyen saatlerde.
Televizyon izleme, tuşlu telefon kullan, internet ve oyun için az zaman harca. Ancak bu şekilde ciddi bir başarı elde edebilirsin. Dikkatini dağıtacak şeylerden kaçın.

Geç yatıyorum hocam maalesef, 12'den önce uyanamıyorum.😔

Güne iyi başlıyorum hocam ama motivasyonum çok düşüyor, ilerleyen saatlerde.

Erken yat kendini alıştır okul başlayınca ne yapıyorsun sabah derslerine odaklanamazsın sana tavsiyem bazı dershanelerde pazar günleri LGS saatinde deneme sınavı oluyor yaşadığın bölgede varsa onlara katıl.
Günlük 250 soru şimdilik yeterli ama her hafta 15 soru arttırmaya çalış. Ve sürekli farklı yayınların denemelerini çöz.

Erken yat kendini alıştır okul başlayınca ne yapıyorsun sabah derslerine odaklanamazsın sana tavsiyem bazı dershanelerde pazar günleri LGS saatinde deneme sınavı oluyor yaşadığın bölgede varsa onlara katıl.
Günlük 250 soru şimdilik yeterli ama her hafta 15 soru arttırmaya çalış. Ve sürekli farklı yayınların denemelerini çöz.

Soru dağılığımı nasıl olmalı hocam şöyle yapıyorum ama sizce nasıl.
Türkçe 50 soru.
İnkilap 15 soru.
Din 15 soru.
İngilizce 15 soru.
Matematik 40 soru.
Fen bilimleri 50 soru.

Yeni konular

Geri
Yukarı