Fen lisesinde ortam nasıl?

CahilSavar

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bu sene LGS'de 415 gibi az buz bir puan aldım ve şehrimde o puana gidebileceğim çok kaliteli fen lisesi yoktu, ben de puanıma eşdeğer bir proje imam hatipi seçtim. Okul iyi, hocalar çok iyi, Ama ortamda az da olsa küfür var. Yanlış anlamayın en fazla 3 cümleden 1'inde küfür var.(meslek liselerinde 1 cümlede 3'ten fazla diye duydum.) Sigara ve alkol kesinlikle yok. Peki daha fen liselerinde de durum aynı mı? Yoksa daha mı iyi? Ya da daha mı kötü? Gidenler varsa anlatabilirse sevinirim.

Son düzenleme:
Ben bu sene LGS'de 415 gibi az buz bir puan aldım ve şehrimde o puana gidebileceğim çok kaliteli fen lisesi yoktu, ben de puanıma eş değer bir proje imam hatipi seçtim. Okul iyi, hocalar çok iyi, ama ortamda az da olsa küfür var. Yanlış anlamayın en fazla 3 cümleden 1'inde küfür var.(meslek liselerinde 1 cümlede 3'ten fazla diye duydum.) Sigara ve alkol kesinlikle yok. Peki daha fen liselerinde de durum aynı mı? Yoksa daha mı iyi? Ya da daha mı kötü? gidenler varsa anlatabilirse sevinirim.

Fen lisesi bilmemde Anadolu lisesinde daha kötüydü diye hatırlıyorum.

Proje imam hatip yerine daha iyi bir Anadolu'ya geçmeni öneririm.
O konu şurada var. En son mesajlara git.

Ben daha çok fen liselerinde ortam nasıl diye sordum, Bilgisi olan varsa?

Ben bu sene LGS'de 415 gibi az buz bir puan aldım ve şehrimde o puana gidebileceğim çok kaliteli fen lisesi yoktu, ben de puanıma eşdeğer bir proje imam hatipi seçtim. Okul iyi, hocalar çok iyi, Ama ortamda az da olsa küfür var. Yanlış anlamayın en fazla 3 cümleden 1'inde küfür var.(meslek liselerinde 1 cümlede 3'ten fazla diye duydum.) Sigara ve alkol kesinlikle yok. Peki daha fen liselerinde de durum aynı mı? Yoksa daha mı iyi? Ya da daha mı kötü? Gidenler varsa anlatabilirse sevinirim.
Evet öyle ortamlar var.

Evet öyle ortamlar var.
Sana tavsiyem öyle ortamlardan uzak durup ve düzgün kişilerle görüşüp derslerine aşırı gömülmeden, bazı kişiler gibi ot gibi okuyup gitmemen. Ot gibi okuyup gitmemenden kastım okulda haylazlık, okuldan kaçma falan değil. Okul içinde olan etkinliklere katılman. O zaman gittiğin okulun proje okulu olmasının bir önemi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı