Fen lisesinden Anadolu lisesine geçilir mi?

Schwindlerch

Hectopat
Arkadaşlar şu an 9. sınıftayım fen lisesinde okuyorum. Okuldan hiç memnun değilim. Okuldaki ortamı insanları sevmiyorum ve ısınamadım. Ve bazı öğretmenlerden de şikayetçiyim tabi. Ayrıca her gün 35km gidip geliyorum. Bu okulun uzak olması 12. sınıfta başıma dert olacak diye düşünüyorum. Gitmek istediğim Anadolu lisesi evime çok yakın. Kısaca size sorum sizce Anadolu lisesine geçmeli miyim? Geçmek istediğim lise de nitelikli.

Son düzenleyen: Moderatör:

seyhankokcu

Kilopat
Makaleler
19
Şuan Anadolu lisesindeyim. Öğretmen kadrosu olarak buradaki fen lisesine göre daha iyi. Geçmek istiyorsan geç. Sıkıntı olmaz.

bados123

Kilopat
Makaleler
18
Yer
MUĞLA
Gittiği mesafe sana 12. sınıfta yorgunluk olarak geri gelecek. Öğretmen kadrosu, o okulda okuyanların öğretmenlerden, sınavlardan ve ortamlardan memnun olma durumlarını araştır. Eğer yorumlar pozitifse direkt geç.

Vavien.

Terapat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
O kadar uzak mesafeye okul sıkıntı yaratacaktır. Çok da kötü seviyede olmamak şartıyla gidilir, hatta gidilmelidir. Lise hayatınız yollarda geçer.

Tunageliyo

Decapat
Arkadaşlar şu an 9. sınıftayım fen lisesinde okuyorum. Okuldan hiç memnun değilim. Okuldaki ortamı insanları sevmiyorum ve ısınamadım. Ve bazı öğretmenlerden de şikayetçiyim tabi. Ayrıca her gün 35km gidip geliyorum. Bu okulun uzak olması 12. sınıfta başıma dert olacak diye düşünüyorum. Gitmek istediğim Anadolu lisesi evime çok yakın. Kısaca size sorum sizce Anadolu lisesine geçmeli miyim? Geçmek istediğim lise de nitelikli.
Fen lisesinden Anadolu lisesine geçiş mümkün ancak Anadolu lisesinden fen lisesine geçiş mümkün değil dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:

MuhammedFaruk

Decapat
En iyi okul en yakın okuldur.

Yukarı