Fenerbahçe 1959 yılı öncesi 9 şampiyonluğunun verilmesi için TFF'ye başvurdu

Makaleler
4
Yer
Florida
Başlıkta da görüldüğü gibi Fenerbahçe 1959 yılı öncesi alınan 9 şampiyonluğun verilmesi için TFF'ye başvurdu. Ben bir Fenerbahçe'li olarak saçma görüyorum. Üzerinden neredeyse asır geçecek ve bu şampiyonluklar geri isteniyor. Nereden şampiyonluk koparırız diye bakıyorlar herhalde.
Kaynak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Basın açıklamasının fotoğrafı;

1615047888520.png

Niye geçmişi bu kadar kurcalıyorlar ki? Bırak o orada kalsın.
Hocam bende İnsatgramda bu yorumu yaptım ve linç yedim. Herkesin derdi sadece şampiyonluk olmuş artık.
Saçma bu işler bizim 30 şampıyonluğumuz var yok bizim 40 sampıyonluğumuz var.
Boşa başvurmuşlar gelen cevao hayır olacak.
Hocam ben onu anlamıyorum işte. İsterse 2.000 şampiyonluğu olsun şuan oynayamadıktan sonra ne fayda.

Hocam bende İnsatgram üzerinde bu yorumu yaptım ve linç yedim. Herkesin derdi sadece şampiyonluk olmuş artık.
Kimse kusura bakmasın da Fener bu başvuruları yapacağına şu an şampiyonluğa oynasın. Geçmiş geçmişte kalsın.

Hocam bende İnsatgramda bu yorumu yaptım ve linç yedim. Herkesin derdi sadece şampiyonluk olmuş artık.

Hocam ben onu anlamıyorum işte. İsterse 2.000 şampiyonluğu olsun şuan oynayamadıktan sonra ne fayda.
Bu ülkede ya o taraftasındır ya da değilsindir maalesef. Neredeyse her konuda böyle. İnsanlar mantıklı düşünemiyor.

Kimse kusura bakmasın da Fener bu başvuruları yapacağına şu an şampiyonluğa oynasın. Geçmiş geçmişte kalsın.
Hocam herkesin derdi yıldız olmuş. Neye yarayacaksa. Kaç senedir Cl'ye gidemiyoruz bak.
Bu ülkede ya o taraftasındır ya da değilsindir maalesef. Neredeyse her konuda böyle. İnsanlar mantıklı düşünemiyor.

Hocam futbol taraftarlarına başlı başına bir değişik. Kendi takımı neredeyse o orada. Haksızlık olsun veya olmasın fark etmiyor onlar için.
Başlıkta da görüldüğü gibi Fenerbahçe 1959 yılı öncesi alınan 9 şampiyonluğun verilmesi için TFF'ye başvurdu. Ben bir Fenerbahçe'li olarak saçma görüyorum. Üzerinden neredeyse asır geçecek ve bu şampiyonluklar geri isteniyor. Nereden şampiyonluk koparırız diye bakıyorlar herhalde.
Kaynak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Basın açıklamasının fotoğrafı;

Eki Görüntüle 909597

Arkadaşlar bir şey soracağım bana mı komik atıyorsunuz (böyle bir konu açtığın için) yoksa Fenerbahçeye mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı