Fenerbahçe 1959 yılı öncesi 9 şampiyonluğunun verilmesi için TFF'ye başvurdu

Fenerliyim ama FIFA 21'deki Fenerbahçe'mi daha çok seviyorum. Alex'ten sonra Fenerbahçe'li olamadım.🙁işini iyi yapan bir yönetim bir futbol ekibi olursa değil izlemek stadı doldurmaya hazırız. Ali koç Fenerbahçe'yi hakettiğiniz yerde görmek istiyorsanız beni seçin. Seçtik ve gördük. Dünya kulübü olacağız falan fİlan.😏

Başlıkta da görüldüğü gibi Fenerbahçe 1959 yılı öncesi alınan 9 şampiyonluğun verilmesi için Tff'ye başvurdu. Ben bir Fenerbahçe'li olarak saçma görüyorum. Üzerinden neredeyse asır geçecek ve bu şampiyonluklar geri isteniyor. Nereden şampiyonluk koparırız diye bakıyorlar herhalde.
kaynak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

basın açıklamasının fotoğrafı;

Eki Görüntüle 909597

Bu arada 1959'dan önce Süper Lig de sadece 8 takım var.
Bu şampiyonlukların istenmesi tamamen acizlik.
O kuplar sayılırsa kuluplerin kurulduğu yıldan beri tüm şampiyonlukların sayılması lazım.

Bu arada 1959'dan önce Süper Lig de sadece 8 takım var.
Bu şampiyonlukların istenmesi tamamen acizlik.
O kuplar sayılırsa kuluplerin kurulduğu yıldan beri tüm şampiyonlukların sayılması lazım.
Hocam diyorum ya bir şey değişmeyecek ki. Zaten saçmalık.

Rezil futbol oynayan takımın rezil sportif direktörünü ve teknik direktörünü desteklemekle hata sayısını gün geçtikçe artıran Ali Koç, gün geçtikçe rezil hareketlerine devam ediyor. Buna benzer bir şekilde de Galatasaray ligde hakemlerle kazandığı şampiyonlukları düşünmeden hakemler bizi doğruyor. Fenerbahçe'yi şampiyon yapacaklar diyerek algı yapmaya devam ediyor. Sergen Yalçın ve Ahmet Nur Çebi bize küçük takım diyorlar Beşiktaş küçük takım değildir diyerek 3 büyüklerin taraftarları arasındaki nefreti daha çok körüklüyorlar. Her sene Trabzonspor taraftarlarına Fenerbahçe ile ilgili akıl almaz yalan haberler yayarak bazı insanların bundan nemalanmasını sağlıyorlar. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor biraraya gelip yayın sorununu ve MHK sorununu çözmelidir. Hala fanatiklik yapıyorsunuz. Sizin kafanıza yazık. Bütün herkesi birbirine yedirerek futbolun ilerlemesini söndürüyorlar.
Aziz Yıldırım'ın ahını aldınız. Adnan Polat'ın FETÖcü olduğunu itiraf ettiğinde kulüpten attınız ve konuşturmadınız. Beşiktaş tribünleri "devlet"(hükümet ile devlet ayrı şeylerdir. ) düşmanlarının yuvası olmuşken biriniz çıkıp buna müdahale edemediniz. Hepiniz suçlusunuz.

Başlıkta da görüldüğü gibi Fenerbahçe 1959 yılı öncesi alınan 9 şampiyonluğun verilmesi için TFF'ye başvurdu. Ben bir Fenerbahçe'li olarak saçma görüyorum. Üzerinden neredeyse asır geçecek ve bu şampiyonluklar geri isteniyor. Nereden şampiyonluk koparırız diye bakıyorlar herhalde.
Kaynak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Basın açıklamasının fotoğrafı;

Eki Görüntüle 909597

Efsanelerimiz dediğimiz kişilerin emekleri ziyan mı olsun? Gazozuna mı oynadı bu insanlar?
Tüm takımların tescil edilsin bana kalırsa. Hem Fenerbahçe'ye verilirse diğer takımlarda illaki nasiplenir, genelde öncü bizimkiler olur, diğerleri takip eder bu gibi durumlarda.

Rezil futbol oynayan takımın rezil sportif direktörünü ve teknik direktörünü desteklemekle hata sayısını gün geçtikçe artıran Ali koç, gün geçtikçe rezil hareketlerine devam ediyor. Buna benzer bir şekilde de Galatasaray ligde hakemlerle kazandığı şampiyonlukları düşünmeden hakemler bizi doğruyor. Fenerbahçe'yi şampiyon yapacaklar diyerek algı yapmaya devam ediyor. Sergen yalçın ve Ahmet nur çebi bize küçük takım diyorlar Beşiktaş küçük takım değildir diyerek 3 büyüklerin taraftarları arasındaki nefreti daha çok körüklüyorlar. Her sene Trabzonspor taraftarlarına Fenerbahçe ile ilgili akıl almaz yalan haberler yayarak bazı insanların bundan nemalanmasını sağlıyorlar. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor biraraya gelip yayın sorununu ve mhk sorununu çözmelidir. Hala fanatiklik yapıyorsunuz. Sizin kafanıza yazık. Bütün herkesi birbirine yedirerek futbolun ilerlemesini söndürüyorlar.
aziz yıldırım'ın ahını aldınız. Adnan Polat'ın fetöcü olduğunu itiraf ettiğinde kulüpten attınız ve konuşturmadınız. Beşiktaş tribünleri "devlet"(hükümet ile devlet ayrı şeylerdir. ) Düşmanlarının yuvası olmuşken biriniz çıkıp buna müdahale edemediniz. Hepiniz suçlusunuz.

Bu kadar maçların kötü yönetilmesinin tek suçlusu mhk her ağlayan takıma kıyak geçiyor 3 4 hafta sergen yalçın rakibin hakkı yenildiğinde bile en ufak pozisyonda hakemi yerden yere vurdu ondan sonrada Beşiktaş en kırıtik maçlarını hakem desteği ile kazandı. Kasımpaşa maçında 1 penaltı verilmemesi 2 hafta konuşuldu Alanya maçında bir penaltımız verilmedi ve 1 kırmızı kart verilmedi kaç gün konuşuldu? Gene Ankara gücünde 1 tane haksız kırmızı kart yedik 1 tane penaltımız verilmedi 1 tane haksız penaltından gol yedik herkes kasımpaşa maçını ne ara unuttunuz dendi.
Şimdi Galatasaray'ın oyuncuları teknik ekibi yöneticileri konuşmasa en az 2 hafta daha hakkımız yenecek.

Geri
Yukarı