Fenerbahçe 4 - 0 Rizespor

egeed

Hectopat
Yer
Technopat Sosyal
Moral açısından önemli bir maçtı, Serdar Dursun çok güzel oynadı bence beklediğimden daha iyiydi. Crespo yerine Gustavo çıkabilirdi biraz saçma bir karar gibime geldi. Ayrıca Fenerbahçe'ye verilmesi gereken bir sürü faul vardı. El olabilecek pozisyonda VAR'a bile gitmeyen hakemi tebrik etmek gerek. Sonuç olarak 3 puanı aldık, önemli bir maçtı ve motivasyonumuzu bayağı yükseltmiş olması gerekir.

Moral açısından önemli bir maçtı, Serdar Dursun çok güzel oynadı bence beklediğimden daha iyiydi. Crespo yerine Gustavo çıkabilirdi biraz saçma bir karar gibime geldi. Ayrıca Fenerbahçe'ye verilmesi gereken bir sürü faul vardı. El olabilecek pozisyonda VAR'a bile gitmeyen hakemi tebrik etmek gerek. Sonuç olarak 3 puanı aldık, önemli bir maçtı ve motivasyonumuzu bayağı yükseltmiş olması gerekir.

Fenerbahçe sıradaki lig maçında düşer.

Maçı izlemedim ama Twitter'da Rizespor'un 7-8 maçtır deplasmanda 0 puan topladığı ve 1981'den beri Fenerbahçe'yi yenemediği gibi seriler olduğunu görünce Ali Koç başkanım bu seriyi de bitirmeden edemez heralde diye düşünüyordum, kazanacağımızı düşünmezdim.

bence artık her şey için çok geç. 12 puan fark var. trabzonun buradan vereceğini düşünmüyorum.

Moral açısından önemli bir maçtı, serdar dursun çok güzel oynadı bence beklediğimden daha iyiydi. Crespo yerine gustavo çıkabilirdi biraz saçma bir karar gibime geldi. Ayrıca Fenerbahçe'ye verilmesi gereken bir sürü faul vardı. El olabilecek pozisyonda Var'a bile gitmeyen hakemi tebrik etmek gerek. Sonuç olarak 3 puanı aldık, önemli bir maçtı ve motivasyonumuzu bayağı yükseltmiş olması gerekir.

Güzel top oynadilar hem kendileri kazandı hem ben teşekkürler Fenerbahçe!

Yeni konular

Geri
Yukarı