Fenerbahçe 4-1 Başakşehir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fenerbahçeliler kadar takımını eleştiren veya objektif olabilen yok. Örnek olarak en basitinden Ayhan Akman ve Ali Gültiken.
Maalesef fazla futbol konuşulan programları izlemiyorum taraflı yorumculardan dolayı. Ondan dolayı bir yorum yapamayacağım.

Objektiflik maskesi altında en büyük fanatiksiniz @Reny.

Hocam, ilkokulda çok kullandığımız bir laf vardı, hatırladınız mı?

" Önce kendine bak. "

Bu yaşımda kullanacağım aklıma gelmemişti :D.
@Reny. Beyaz futbol YouTube'da Abdülkerim Durmaz'ı izleyin o size cevabı verecek.

Beyaz Futbol izleyen biriyle tartıştığımı anlasam direkt giderdim. Dünya'nın en boş programı.

Random atmak serbest olsa bu yorumlarına atardım.

Daha yeni yazdığım şeyde Galatasaray'ı bile savunmuşken, siz nerden bu yorumu çıkardınız.

Fatih Terim'in kart yediğini söylemem, ya da maç sonucunu buraya atmamdan mı böyle bir çıkarım yaptın? Güldürmeyin ya.

Katılıyorum, Rıdvan Dilmen bile maç Başakşehir'den alınıp Fenerbahçe'ye verildi demişti :D.
Abi sen şaka mısın ya? :) Bütün örneklerin neredeyse Beşiktaş üzerinden. Galatasaray'ı savunmuşsun, Fatih Terim yedek kulübesi bastığında da örnek verebildin mi acaba?
Seni de sürekli güldürüyoruz güzel kardeşim. Eksik olmasın. :D

@Reny. 2. golü hakemle attığınız maçla övünüyorsunuz. Aynaya baktınız mı siz?
Geçen sezon jailson tokat için 8 maç ceza yiyor. Marcao 1 maç objektif bey.

Abi sen şaka mısın ya? :) Bütün örneklerin neredeyse Beşiktaş üzerinden. Galatasaray'ı savunmuşsun,yedek kulübesi bastığında da örnek verebildin mi acaba?
Seni de sürekli güldürüyoruz güzel kardeşim. Eksik olmasın :D

Beşiktaşlıyım, Beşiktaş üzerinden örnek vermem normal değil mi ? :D

Siz Fenerbahçelisiniz, siz de Fenerbahçe ve derbilerinden örnek veriyorsunuz çoğunlukla ?

Önce ne dediğinizi bilin, sonra yorum yaparsınız.
@Reny. 2. golü hakemle attığınız maçla övünüyorsunuz. Aynaya baktınız mı siz?
Geçen sezon jailson tokat için 8 maç ceza yiyor. Marcao 1 maç objektif bey.

:D Ben Marcao'nun 1 maç ceza yemesini normal bulmadım? Ki orada zaten Marcao'nun az ceza yemesine karşıyım.

Bjkli olarak Galatasaray'dan örnek verdiğiniz için dedim.

@Levoo kötü oynayıp 3 gol attık diyorsun şaka gibi 10 kişiyiz bir zahmet atın 10 kişi bile sizi yeniyoruz 11 kişi olsak ne olacak acaba ayrıca 2.gol gol değildi diyorsun adamın kafasına top çarpıyor altay eli ile oynuyor ona ne diyeceksin oda mı kırmızı değil.

Beşiktaşlıyım, Beşiktaş üzerinden örnek vermem normal değil mi ? :D

Siz Fenerbahçelisiniz, siz de Fenerbahçe ve derbilerinden örnek veriyorsunuz çoğunlukla ?

Önce ne dediğinizi bilin, sonra yorum yaparsınız.
Maçı izlemediğini söyleyip bizim verdiğimiz gözle görülebilen örneklere hiçbir şey demiyorsunuz. Sadece Beşiktaş zarar görüyor hakemlerden sana göre.
@Levoo kötü oynayıp 3 gol attık diyorsun şaka gibi 10 kişiyiz bir zahmet atın 10 kişi bile sizi yeniyoruz 11 kişi olsak ne olacak acaba ayrıca 2.gol gol değildi diyorsun adamın kafasına top çarpıyor altay eli ile oynuyor ona ne diyeceksin oda mı kırmızı değil.
Sen Galatasaraylı değil miydin? :D

Maalesef haklısınız. Altay eliyle oynadı o pozisyonda hakem görmedi bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı