Fenerbahçe Galatasaray derbi maçını kim alır?

Fenerbahçe'nin Rize ve Hatay maçları bence büyük hayal kırıklığıydı. Rize maçında oldukça tartışmalı bir penaltı kararı ile 1-1 giden maçı 2-1 kazandılar. Hatayspor maçında ise Fenerbahçe 9 kişi kalmış rakibine karşı gol pozisyonu üretmekte zorlandı. Diğer yandan TV'lerde tüm yorumcuların yerden yere vurduğu Galatasaray lige çok formda başladı. Ben hakemin maça damga vuracağına inanıyorum.

Hatayspor-Fenerbahçe maçını baştan sona izledim. Fenerbahçe o kadar kötü oynadı ki İngiltere Sky Bet League Two takımlarından farksız. Pas yapamıyoruz, pres yapamıyoruz (pres yapıyoruz ama bomboş presler yarardan çok zararı var). Erol Bulut çok değişik kararlar aldı. Karşı taraf 9 kişi ve 11 kişi iken bile defansif oynuyordu ama 9 kişi kaldığında bir stoperi alıp forvet almasını ya da bunun gibi bir şey yapmasını bekledim ben. Hani en azından çift forvet oynamalıydı. Ama bunu yapmadı ve bomboş değişiklikler yaptı. Haftaya da böyle olursa açık ve net fark yeriz Galatasaray'dan.

Yazımdan anladığınız gibi Fenerbahçeliyim ama bu takımdan ben bile utanıyorum. Haftaya 6 yemezsek iyidir. Erol Bulut kara kara düşünüyordur şimdi.

fft373_mf33017393.jpg

Takımda koşu yapan eleman yok. Ve Ferdi dışında göze hoş gelen hareketler yapmaya niyetlenen adam yok. 'Amaaan, şuna atayım o atsın topu ileri' düşüncesiyle hareket ediyor oyuncular.

Koşu yapan eleman olmadığı için atağa çıkmada oldukça zorlanıyoruz. Galatasaray oyuncuları ne güzel koşu yapıyor. Belhanda'nın pas yeteneği ön plana çıkıyor. Bizim Belhanda'dan daha iyi pas atabilecek oyuncularımız olmasına rağmen kullanamıyoruz, yazık. Utanç verici bir futbol.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı