Fenerbahçe-Giresunspor maçı

Giresunsporun işi çok zor bu ligin çok altında bir kadro değerine sahip bu kadro ile ancak 1.ligde play off oynarlar.Fenerbahçe favori.Giresun şehrini de çok severim ikinci memleketim olarak görüyorum.
Ben farklı bir skor bekliyorum Fenerbahçeden

Gerçekten çok gerçekçi bir skor.

Başakşehire 2-0 yenilmeden önce de böyle dedin galiba.
Aziz yıldırım demişti ya: 2010-2011 sezonunda şike yaptığım kanıtlanırsa köprüden aşağı atlarım diye. Bende köprüden aşağı atlarım, lütfen konuyu kirletmemeye çalışalım böyle boş mesajlarla.

Aynı aziz yıldırım şike yaptıysan Fenerbahçe için yaptım demişti ama siz bilirsiniz hocam.

Aziz yıldırım demişti ya: 2010-2011 sezonunda şike yaptığım kanıtlanırsa köprüden aşağı atlarım diye. Bende köprüden aşağı atlarım, lütfen konuyu kirletmemeye çalışalım böyle boş mesajlarla.
Sen kendi konunu benden daha çok kirletiyorsun? Tahminlerinizi alalım diye konu açıyorsun. Ben de tahminimi söylüyorum. " Boş mesajlar yazmayın konuyu kirletmeyin." Önce üslubunu düzelt. Kendi konunu kendin kirletiyorsun haberin yok.

Aynı aziz yıldırım şike yaptıysan Fenerbahçe için yaptım demişti ama siz bilirsiniz hocam.

O Fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'a ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptığım açıklamasının öncesini ve sonrasını yok sayarak sadece o cümleyi gösterenler. Kuran'da bir ayette namaza yaklaşmayın diyor diyenlerle aynı şerefsizlerdir. Halbuki o ayetin tamamı sarhoşken namaza yaklaşmayındır.

Yeni konular

Geri
Yukarı