Fenerbahçe-Giresunspor maçı

Sen kendi konunu benden daha çok kirletiyorsun? Tahminlerinizi alalım diye konu açıyorsun. Ben de tahminimi söylüyorum. " boş mesajlar yazmayın konuyu kirletmeyin." önce üslubunu düzelt. Kendi konunu kendin kirletiyorsun haberin yok.

6-0 Giresun yener nasıl bir tahmindir acaba. Konuyu kirleten benmişim, tövbe estağfirullah.

O Fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'a ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptığım açıklamasının öncesini ve sonrasını yok sayarak sadece o cümleyi gösterenler. Kuran'da bir ayette namaza yaklaşmayın diyor diyenlerle aynı şerefsizlerdir. Halbuki o ayetin tamamı sarhoşken namaza yaklaşmayındır.

Hocam şu an uydurdunuz o açıklamanın öncesini de sonrasını da biliyorum siz şu an bu sözü yediremediğiniz için sinirli sinirli konuşuyorsunuz.

Hocam şu an uydurdunuz o açıklamanın öncesini de sonrasını da biliyorum siz şu an bu sözü yediremediğiniz için sinidli sinirli konuşuyorsunuz.

Aziz yıldırım: Öncesinde, ben suçlu olursam Fenerbahçe için olurum, ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım. Yani aziz yıldırım demek istiyor ki: Ben ne yaparsam yapayım Fenerbahçe için yaparım diye. Ayrıca sonrasında diyor ki: Biz şerefsiz miyiz biz şike yapmadık diye. Ayrıca bu sezonla ilgili açtığım konular var orada detaylı açıklaması var. Aziz yıldırım ben her şeyi Fenerbahçe için yaparım demeye çalışıyor. Eğer o açıklamalararı öyle anlıyorsanız bunu da anlamanız gerek.

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 22
Aziz yıldırım: Öncesinde, ben suçlu olursam Fenerbahçe için olurum, ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım. Yani aziz yıldırım demek istiyor ki: Ben ne yaparsam yapayım Fenerbahçe için yaparım diye. Ayrıca sonrasında diyor ki: Biz şerefsiz miyiz biz şike yapmadık diye. Ayrıca bu sezonla ilgili açtığım konular var orada detaylı açıklaması var. Aziz yıldırım ben her şeyi Fenerbahçe için yaparım demeye çalışıyor. Eğer o açıklamalararı öyle anlıyorsanız bunu da anlamanız gerek.

Hocam siz ciddi ciddi böyle gözünüzü boyadınız mı komik cidden.

Hocam siz ciddi ciddi böyle gözünüzü boyadınız mı komik cidden.

Biz göz boyamak ne demek olduğunu 2010-2011 sezonundan sonra anladık. Trabzonspor maçında topa sıçramayan karabükspor kalecisi bizim maçta son dakikada gol atmaya geliyordu. Bucaspor maçında oyuncular yere yatıp gol için önünü açıyordu. Sivasspor maçında oyuncular yine gol attıktan hemen sonra golü attık hemen golü atın der gibi yapıyor. Ayrıca sivasspor başkanı Trabzonspor bize şike teklif etti diyor. Yani her açtığım konu 2010-2011 sezonuna dönmek zorunda değil.#haklıydıkkazandık kupa müzemizde hamsi tavamızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı