Fenerbahçe-Olympiacos maçı detayları belli oldu!

Halil Umut Meler olayı herkes için değişkenlik gösterebilen pozisyonlar. Lakin çok değil yakın zaman da oynanan Rize Galatasaray maçında son dakikada Diagne pozisyonları hiç içler acısı değildi. Aynı zamanda Trabzonspor aleyhine çalınan düdüklerde buna dahil.

Haklısınız yeniden izleyince gördüm fener daha iyi oynamamış, maçı berke özer vemin jae kurtardı Galatasaray fırsatları değerlendiremedi ancak bu maçın şans olduğunu hakemin kötü yönettiğini göstermez Fenerbahçe hakkıyla kazandı bu maçı ek olarak ne kadar boş bir fanatik olduğunuzu da göstermiş oldunuz "Fenerbahçe için en büyük başarı Galatasaray'ı yenmektir." siz gerçekten çok komik bir insansınız

Avrupa liginde de fenerin performansı çok kötüydü kendi elleriyle gruptan çıkma şansını geri ittiler klasik Fenerbahçe bir gün iyi oynayıp 10 gün kötü oynuyorlar

Futbolla ilgili şeylerin altı hep fanatiklerle doluyor ( takım fark etmeksizin ) bu fanatikler hayatta gördüğüm en toxic insanlar olabilirler Vatan savunur gibi takım savunup rakip takımı gömüyorlar babanız mı kurdu takımı bu kadar savunma ihtiyacı duyuyorsunuz biraz beyninizi kullansanız keşke ( lengthok bu son yazdıklarım size değil siz genel de maç konusu açılınca gelen ve her rakip takımın kaybettiği maçta hakem olsaydı kazanırdılar diyen derbi kaybedildiğin de hep hakem sayesinde diyen klasik fanatiksiniz bana göre )

Fanatiklik bir şey söylemedim ki. Fenerbahçe Galatasaray'ın ezeli rakibidir Türkiye'deki en büyük kulupler Galatasaray ve Fenerbahçe'dir. Fakat Galatasaray son 10 seneye 5 şampiyonluk sığdırırken Fenerbahçe sadece 2 şampiyonluk sığdırmıştır. Yıllardır başarısız olan bir kulübün yönetiliş şekli ve yapısı Galatasaray'ı yenmek üzerine kurulmuştur. Fenerbahçe kulubünün yıllardır Galatasaray maçından sonra çıkış yapması bunun kanıtıdır. Galatasaray ise tamamen farklı bir mantıkla var olmuştur. Galatasaray en güçlü döneminde de Fenerbahçe'ye yenilmiştir ama en büyük fark vasata yer vermemesidir.

Halil umut meler olayı herkes için değişkenlik gösterebilen pozisyonlar. Lakin çok değil yakın zaman da oynanan Rize Galatasaray maçında son dakikada diagne pozisyonları hiç içler acısı değildi. Aynı zamanda Trabzonspor aleyhine çalınan düdüklerde buna dahil.

Diagne olayında faul yok. Çoğu ligde düdük çalınmıyor o pozisyonlara.

Fanatiklik bir şey söylemedim ki. Fenerbahçe Galatasaray'ın ezeli rakibidir Türkiye'deki en büyük kulupler Galatasaray ve Fenerbahçe'dir. Fakat Galatasaray son 10 seneye 5 şampiyonluk sığdırırken Fenerbahçe sadece 2 şampiyonluk sığdırmıştır. Yıllardır başarısız olan bir kulübün yönetiliş şekli ve yapısı Galatasaray'ı yenmek üzerine kurulmuştur. Fenerbahçe kulubünün yıllardır Galatasaray maçından sonra çıkış yapması bunun kanıtıdır. Galatasaray ise tamamen farklı bir mantıkla var olmuştur. Galatasaray en güçlü döneminde de Fenerbahçe'ye yenilmiştir ama en büyük fark vasata yer vermemesidir.

Bu yazdıklarını dediğim hafif fanatiklik işte nereden biliyorsunuz takımlarının yönetim şekillerinin ne olduğunu hem ben de yazdıklarımda diyorum zaten Fenerbahçe'nin iyi oynamadığını. Galatasaray hiç vasata yer vermedi lafınız ise oldukça komik lig de 8.sırada bulunan bir takım Galatasaray bu da vasat bir performansı olduğunu gösterir ileride ne olur bilmiyorum ancak şu an baktığımda bana göre Trabzonspor hariç büyük takımların performansı vasat ve gömdüğünüz vizyonlarımız çok farklı dediğiniz takım olan Fenerbahçe'nin 3 puan averajı Galatasaray'ın 2 puan averajı var

Bu yazdıklarını dediğim hafif fanatiklik işte nereden biliyorsunuz takımlarının yönetim şekillerinin ne olduğunu hem ben de yazdıklarımda diyorum zaten Fenerbahçe'nin iyi oynamadığını. Galatasaray hiç vasata yer vermedi lafınız ise oldukça komik lig de 8.sırada bulunan bir takım Galatasaray bu da vasat bir performansı olduğunu gösterir ileride ne olur bilmiyorum ancak şu an baktığımda bana göre Trabzonspor hariç büyük takımların performansı vasat ve gömdüğünüz vizyonlarımız çok farklı dediğiniz takım olan Fenerbahçe'nin 3 puan averajı Galatasaray'ın 2 puan averajı var

8. bitirdikten ertesi sezon başkan değiştirip komple kadro ve teknik direktör yeniledi Galatasaray. Bahsettiğim fark bu. Arkasına 2 şampiyonluk yaşadı. Şampiyonlar liginde çeyrek finalde Real Madrid'i var sistemi olsa eleyecekti.

Bu sezon Fenerbahçe ve Galatasaray'ın şu an bulunduğu sıralamaların suni olduğunu düşünüyorum hatta iddia ediyorum bu iki takım ligi Trabzon'dan üstte bitirir. Avrupa liginde çok mücadeleci maçlara çıktı Galatasaray ve hocası formsuzdu.

Galatasaray aynı dolulukla oynanan Fenerbahçe maçını 3-1 kazanmıştı üstelik çok çok üstün oynayarak. Kontra oyunu oynayarak maç kazanmak bir taktiktir fakat Fenerbahçe bildiğin mahkum oynadı Galatasaray net 5 tane pozisyon kaçırdı. Sonuca gelecek olursak Galatasaray'ın derbiye takılı kalmayıp Fenerbahçe'den çok daha iyi bir takıma 4 gol atmasından dolayı memnunum. Aynı Fenerbahçe vasat bir gruptan çıkamadı. İki kulübün arasındaki vizyon farkını tekrar anlamış olduk. Fenerbahçe için en büyük başarı Galatasaray'ı yenmektir.

Fenerbahçe daha iyi oynadı diyorsanız tekrar futbol izlememenizi tavsiye ederim.

Kadıköyde 3-1 yenildiğimiz maçta taraftarlarımızın tezahürat yaptığı falan yoktu. Uykuya gelmişlerdi. Coşkulu bir taraftar olsaydı farklı olurdu. Ve Fenerbahçe en formsuz zamanıydı. Yine bu sezon en formsuz zamanı ama bu sefer yendik. Sürkeli formsuz zamanlara denk gelip iyi oynadık demek ayrı bir ironi. Fenerbahçe için en büyük başarı Galatasaray'ı yenmek diyorsanız 6 yıldır zaten kimin için hangi takımı yenmek önemli apaçık ortada. Galatasaray'ın 3-1 yendiği maçta hem taraftarlar tezahürat yapmıyordu hem Fenerbahçe o sezondaki en formsuz, Galatasaray o sezondaki en formlu zamanındaydı. Galatasaray 5 tane net pozisyon harcadı diyosunuz eyvallah ama 5 tane pozisyon alıp takım yine de iyi oynadı demek yerine 5 tane atamamamanın bitiricilik anlamında problemini aramanız gerekiyor. Beşiktaş derbiciğinde de 1-0'dan maç verdiniz bu sefer bize 1-0'dan maç veriyorsunuz hatta Trabzon'a 2-0'dan maç verdiniz bence asıl konuşulması gereken noktalar bunlar.

Fenerbahçe 7 senedir bütün sezonu unutup Galatasaray'ı yenmeye çalışıyor :):) 2019-2020 sezonundan önce Fenerbahçe zaten bütün sezonu unutup bak şu 29. haftadaki derbiyi kazanalım bize o yeter diyorlardı(!).tam tersine taraftar şampiyonluk bekliyor derbi galibiyetlerini alıp normal bir şekilde önüne devam ediyor. Fenerbahçe Galatasaray'a karşı son yıllardaki üstünlüğü ortada ve bunu nasıl Fenerbahçe Galatasaray'ı yenmek üzerine kurulmuştur diyosunuz anlamadım:).ona bakılırsa Fenerbahçe 114 sene boyunca Çankırıspor'a karşı yenilmiyor o zaman Fenerbahçe Çankırıspor'a karşı yenilmemek üzerine kurulmuş bir takım mı oluyor? Akşam akşam güldürdünüz be.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Kadıköyde 3-1 yenildiğimiz maçta taraftarlarımızın tezahürat yaptığı falan yoktu. Uykuya gelmişlerdi. Coşkulu bir taraftar olsaydı farklı olurdu. Ve Fenerbahçe en formsuz zamanıydı. Yine bu sezon en formsuz zamanı ama bu sefer yendik. Sürkeli formsuz zamanlara denk gelip iyi oynadık demek ayrı bir ironi. Fenerbahçe için en büyük başarı Galatasaray'ı yenmek diyorsanız 6 yıldır zaten kimin için hangi takımı yenmek önemli apaçık ortada. Galatasaray'ın 3-1 yendiği maçta hem taraftarlar tezahürat yapmıyordu hem Fenerbahçe o sezondaki en formsuz, Galatasaray o sezondaki en formlu zamanındaydı. Galatasaray 5 tane net pozisyon harcadı diyosunuz eyvallah ama 5 tane pozisyon alıp takım yine de iyi oynadı demek yerine 5 tane atamamamanın bitiricilik anlamında problemini aramanız gerekiyor. Beşiktaş derbiciğinde de 1-0'dan maç verdiniz bu sefer bize 1-0'dan maç veriyorsunuz hatta Trabzon'a 2-0'dan maç verdiniz bence asıl konuşulması gereken noktalar bunlar.

Fenerbahçe 7 senedir bütün sezonu unutup Galatasaray'ı yenmeye çalışıyor :):) 2019-2020 sezonundan önce Fenerbahçe zaten bütün sezonu unutup bak şu 29. haftadaki derbiyi kazanalım bize o yeter diyorlardı(!).tam tersine taraftar şampiyonluk bekliyor derbi galibiyetlerini alıp normal bir şekilde önüne devam ediyor. Fenerbahçe Galatasaray'a karşı son yıllardaki üstünlüğü ortada ve bunu nasıl Fenerbahçe Galatasaray'ı yenmek üzerine kurulmuştur diyosunuz anlamadım:).ona bakılırsa Fenerbahçe 114 sene boyunca çankırıspor'a karşı yenilmiyor o zaman Fenerbahçe çankırıspor'a karşı yenilmemek üzerine kurulmuş bir takım mı oluyor? Akşam akşam güldürdünüz be.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Varsın Galatasaray galibiyetlerde üstün olmasın. Şampiyonluklar kazanması yeterli. :) Fenerbahçe Galatasaray'ı en son 2016-2017 sezonunda mağlup etmiş ve son olarak pazar günü. Kendi stadında galatasaraya 2 senedir yeniliyor bu nasıl üstünlük. :)

Geri
Yukarı