Fenerbahçe-sivasspor maçı

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Ben açıkçası 4-0 yeniceğimizi düşünüyorum, skora gülen arkadaşlar falan olabilir, ama geçen sezonki sivasspor ile bu sezonki sivasspor aynı değil. Hem Fenerbahçe evinde %95 biletler satıldı. Bu kadar büyük bir taraftar desteğinde, Fenerbahçe'nin fark atıcağına inanıyorum. Yeni transferler var. Ve sizlere soracağım sorular.
-Forvette vitor pereria Valencia'yı mı tercih edecek, yoksa mergim Berisha'yı mı?
-Skor tahminleriniz.
-Golü atacak kişiler.
-Maçın yıldızı.
-Maçın ilk 11'i.
Tahmin etmenizi rica ediyorum.

Ben açıkçası 4-0 yeniceğimizi düşünüyorum, skora gülen arkadaşlar falan olabilir, ama geçen sezonki sivasspor ile bu sezonki sivasspor aynı değil. Hem Fenerbahçe evinde %95 biletler satıldı. Bu kadar büyük bir taraftar desteğinde, Fenerbahçe'nin fark atıcağına inanıyorum. Yeni transferler var. Ve sizlere soracağım sorular.
-Forvette vitor pereria Valencia'yı mı tercih edecek, yoksa mergim Berisha'yı mı?
-Skor tahminleriniz.
-Golü atacak kişiler.
-Maçın yıldızı.
-Maçın ilk 11'i.
Valencia yorgun net Berisha. Skor 3-0, 3-1. Berisha bence yarın net atar. Rossi'den bekliyorum. 3 için bir şey diyemem. Maçın yıldızı Gustavo olabilir.
İlk 11 : Altay, Kim, Szlai, Tisserand, Burak, Gustavo, Mert, Osayi, Rossi, Berisha, Mesut.

-Skor tahminleriniz.
-Golü atacak kişiler.
-Maçın yıldızı.
-Maçın ilk 11'i.

Linç yiyeceğim biliyorum ama içim de kalmasın hep böyle yapıp sene sonu hüzün oluyor kendinizi böyle havaya sokmayın.

Kalede Altay'ı; stoperde Kim'i, Szalai'yi, Tisserand'ı; orta sahada Gustavo ve Zajc'ı, kanat beklerde Osayi ve Ferdi'yi; daha ileride Mesut'la Pelkas'ı veya Rossi'yi; en ileride de Valencia'yı göreceğimiz maçtır kendisi. İkinci yarı duruma göre Rossi ve Berisha oynayacaktır. Kesinlikle rahat bir maç olmayacak, ama Fenerbahçe bence herhangi bir şekilde puan alıp yoluna devam edecek.

Kalede Altay'ı; stoperde Kim'i, Szalai'yi, Tisserand'ı; orta sahada Gustavo ve Zajc'ı, kanat beklerde Osayi ve Ferdi'yi; daha ileride Mesut'la Pelkas'ı veya Rossi'yi; en ileride de Valencia'yı göreceğimiz maçtır kendisi. İkinci yarı duruma göre Rossi ve Berisha oynayacaktır. Kesinlikle rahat bir maç olmayacak, ama Fenerbahçe bence herhangi bir şekilde puan alıp yoluna devam edecek.
Valencia'yi oynatmayacak göreceksin. Pelkas'da sakatlıktan yeni çıktı. Yarın tekrar yazarim buraya. Pelkas kesin değil ama Valencia'dan eminim.

-Skor tahminleriniz.
-Golü atacak kişiler.
-Maçın yıldızı.
-Maçın ilk 11'i.
Screenshot_2021-09-12-15-49-06-54_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Geri
Yukarı