Fenerbahçe Spor Kulübü'nden İstanbul Sözleşmesi açıklaması

Arkadaşlar farklı bir takımın taraftarı olmanız size bu yoruma katılırken "x takımlıyım ama" dedirtmenizi gerektirmiyor. Ben kişisel olarak bu lafa gıcık olmakla birlikte birçok kişinin de benimle aynı düşüncede olduğuna eminim.

Takımlar birbirine düşman değil, bunlar spor kulüpleri. Neden bu kadar düşmanca bir cümle kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar farklı bir takımın taraftarı olmanız size bu yoruma katılırken "X takımlıyım ama" dedirtmenizi gerektirmiyor. Ben kişisel olarak bu lafa gıcık olmakla birlikte birçok kişinin de benimle aynı düşüncede olduğuna eminim.

Takımlar birbirine düşman değil, bunlar spor kulüpleri. Neden bu kadar düşmanca bir cümle kullanıyorsunuz?

Hepsi Türk takımı ve ülkemizi temsil ediyorlar, ayrıca buradaki asıl konu topluluk, futbol değil.

Neden Türkiye bir sözleşmeden çekilince piyasa çalkalanıyor?

Sözleşme Türkiye'yi ilgilendiriyor ama kurlar fırlıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maddi yükünü erkeğe taşıtan mı? İstanbul Sözleşmesi'nde nafakaya dair bir madde bile yok. Taraflı bakmış sözleşmeye açıkçası.
Bu sözleşme sadece kadınlar için değil, mağdurlar için. Kadının beyanı maddesini bile yanlış biliyor. Koruma için kadının beyanı esas, hüküm için değil. Yakın ailemde 2 adet hukukçu var. Hiçbiri bu kadının söylediğini söylemiyor. İlginç.
Neden Türkiye bir sözleşmeden çekilince piyasa çalkalanıyor?

Sözleşme Türkiye'yi ilgilendiriyor ama kurlar fırlıyor?
Kurlar ile sözleşme ne alaka? Tüm Dünya çalkalanır çünkü sözleşmenin çıkışında en etkili ülke Türkiye.

Hepsi Türk takımı ve ülkemizi temsil ediyorlar, ayrıca buradaki asıl konu topluluk, futbol değil.
Tamam ben de onu söylüyorum zaten.

Ha futbol olmuş ha politika ne fark eder?

Her konuda böyle fark ettiyseniz. Instagram sayfalarından tutun forumların hepsinde "Galatasaraylıyım ama helal olsun güzel oynadılar." "Fenerbahçeliyim ama sevindim, tebrikler".

Hani sanki Galatasaraylı bir kişi, Fenerbahçe'nin her dediği şeye muhalefet, her başarısına köstek gibi bir anlam çıkıyor. Bu cümleler sizi rahatsız etmiyorsa sizin fikriniz, bir şey diyemem. Benimki naçizane bir uyarı sadece.

Kurlar ile sözleşme ne alaka? Tüm Dünya çalkalanır çünkü sözleşmenin çıkışında en etkili ülke Türkiye.
Her şeyde böyle fakat. Bir şey yaparken Türkiye fikrini değiştirince neden sürekli her şey fırlıyor?

İstanbul Sözleşmesi fesih edilince mesela neden piyasa gerildi?

Her şeyde böyle fakat. Bir şey yaparken Türkiye fikrini değiştirince neden sürekli her şey fırlıyor?

İstanbul Sözleşmesi fesih edilince mesela neden piyasa gerildi?
Piyasa ile alakası yok. Faiz düşürme kararından sonra bu oldu. İkisi de aynı gün olduğu için size sözleşme fesih edildiği için olmuş gibi geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu musunuz gerçekten? Bu kadar da olmayın ya. Elinize tutuşturmuşlar bir videoyu, İstanbul sözleşmesini savunanlara bilmeden, dinlemeden, anlamadan bu videoyu atıyorsunuz. Bu kadının kim olduğunu biliyor musunuz? Kadının oğlu kadına şiddetten yargılanıyor. Oğlu için hakimliği bırakıp Avukat oldu. Objektif davranamıyor, her anne gibi oğlu için gerçekleri görmezden geliyor. Bu kadının lafları ciddiye dahi alınamaz. İstanbul sözleşmesi hakkında zerre fikrinizin olduğunu sanmıyorum. Eminim maddeleri dahi okumamışsınızdır. Yazık.

İstanbul sözleşmesi fesih edilince mesela neden piyasa gerildi?

Aslında merkez bankası başkanının değişmesi daha büyük bir etken kurlar konusunda. Çünkü eğer bir başkanı kısa sürede görevden çıkarır ve yerine başkasını getirir isen piyasada güvensizlik oluşturursun. Haliyle yatırımcılar bizim ülkemize sıcak bakmıyor.
Konuya gelirsek. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Aynı duyarlılığı diğer takımlardan da bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı