Fenerbahçe-Ümraniyespor

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Fenerbahçe'nin Slovacko karşısında 3 gol bulması bana pek bir şey ifade etmedi. Ligimize göre yeterli fakat Avrupa'ya göre yetersizler. Ümraniyespor'un lige hazır olduğunu düşünmüyorum. Zaman zaman sürpriz gördüğümüz Fenerbahçe'nin bu maçı kazanmasını bekliyorum. Ümraniye'nin gol atması benim için bireysel hata olmadığı sürece çok zor. Hızlı bir başlangıç yapacak olan iki takım da ilk yarıdan goller bulabilir. 2-0'lık bir skor bekliyorum. Ümraniye admini Fenerbahçe'yi kâle almayacak hal ve hareketler sergilediğinden kaynaklı ev sahibi daha motivasyonlu gelebilir maça ve ciddi oynarsa yüksek skor görebiliriz. Holiganlık olmadan yorumlarınızı bekliyorum.

Fenerbahçe'nin Slovacko karşısında 3 gol bulması bana pek bir şey ifade etmedi. Ligimize göre yeterli fakat Avrupa'ya göre yetersizler. Ümraniyespor'un lige hazır olduğunu düşünmüyorum. Zaman zaman sürpriz gördüğümüz Fenerbahçe'nin bu maçı kazanmasını bekliyorum. Ümraniye'nin gol atması benim için bireysel hata olmadığı sürece çok zor. Hızlı bir başlangıç yapacak olan iki takım da ilk yarıdan goller bulabilir. 2-0'lık bir skor bekliyorum. Ümraniye admini Fenerbahçe'yi kâle almayacak hal ve hareketler sergilediğinden kaynaklı ev sahibi daha motivasyonlu gelebilir maça ve ciddi oynarsa yüksek skor görebiliriz. Holiganlık olmadan yorumlarınızı bekliyorum.

Fenerbahçe moral olarak Avrupa'da aldığı galibiyet ve iç sahada olmanın verdiği hissiyat ile önde olduklarını düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-08-23-37-24-024_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-08-08-23-37-24-024_com.instagram.android.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 32
Instagram'dan story atıldı, lige yeni gelen takımdan beklenmeyen şeyler bunlar. 😁

Türkiye'nin en büyük 2. takımının geldiği hallere bak. Yazık...

Oynadıkları oyun sadece uzun pas. Yerli hocam İsmail kartal daha iyi bir oyun ortaya sürüyordu en azından.

Oynadıkları oyun sadece uzun pas. Yerli hocam İsmail kartal daha iyi bir oyun ortaya sürüyordu en azından.
Gol geldi bu arada berisha 3-3.

Sürekli olarak vasat oyuncu transferleri ve taraftarın bu kadar sessiz kalması üzerine bu kulübün böyle olduğunu düşünüyorum fb taraftarı büyük başarıları hak etse de maalesef takımlarını yorumlarken objektif olamadıklarını ve bu yüzden bu durumlara düştüklerini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı