Fenerbahçe Yeni Santrfor

Frey ile devam etsek çok daha mantıklı idi, Samatta’nın babası Aston Villa’da kalacağını söylemişti bugün ama böyle diyenlerin hepsi akşama açıklanıyor. Hadi bakalım son senesinde böyle bir hata yapmış mı göreceğiz.
Muriqi'in gitmesi yaramamıştı zaten Fenerbahçe'ye, onun yerini doldurabilecek biri olması lazım. Samatta'yı çok takip etmedim, ne düşünüyorsunuz onun durumu hakkında?

Muriqi'in gitmesi yaramamıştı zaten Fenerbahçe'ye, onun yerini doldurabilecek biri olması lazım. Samatta'yı çok takip etmedim, ne düşünüyorsunuz onun durumu hakkında?
Frey ile devam etmek ciddi anlamda daha mantıklıydı diye düşünüyorum, Frey en azından arkadaşlarına alan yaratabilmeyi öğrenmiş gibi görünüyor. Mücadele ediyor en önemlisi bu. Bu Samatta’ya baştan beri hiç ısınamadım, eğer gelen o ise inşallah beni utandırır diyeyim. Deniz Türüç için de çok gereksiz transfer demiştim ve haklı çıktım. Umarım bu sefer utandırırlar :(

Samatta diye bekleniyor ama bir düşünsenize hiç ismi çıkmayan bir forvet geliyor. Aman aman. 🙃

Geri
Yukarı