Fenerbahçe-Zenit ve Galatasaray-Benfica Maçları

Maudit

Kilopat
Alternatif hayatımızda önemli bir yer kaplayan futbol takımlarımızın Avrupa macerası yarın itibari ile başlıyor. Sizce skorlar ne olur?
Lütfen diğer takıma kötü söz söylemeyin. İkisi de bizim takımımız milli takım formatında bakın.

Ben iki maçın da bir şekilde berabere biteceğini düşünüyorum. 0-0 ya da 1-1 skor tahminim var her iki maç için de.

Hafta içinde yapılan son maçlarda;
Kayserispor - Fenerbahçe : 1-0
Galatasaray - Trabzonspor : 3-1
Sarpsborg 08 - Zenit St. Petersburg : 1-2 ( Hazırlık maçı )
S.L. Benfica - CD Nacional : 10-0

Sonuçlarıyla bitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
30-40 milyon euro ile sadece 1 oyuncu alan takımlara karşı mücadele edilecek. Bence favori karşı takımlar ama Türk takımları kendi sahaların da seyirci sayesin de bir şeyler yapabilir.

Doğru biz 30-40 milyonu bir araya getirsek 10 tane topçu kovalardık. Bu arada Zenit 40M €' ya oyuncu satmış ve kadrosuna bu para ile 3 takviye yapmış. Durumu da pek parlak değilmiş.
Bunun yanında Benfica son lig maçında 10-0 kazanmış biraz boy gösterisi yapmış gibi. Maçın özetini izledim rakip takım biraz pasif futbolculardan kurulu. Hiçbir şeye aldırış etmeden sahada yürüyor. Galatasaray ile bir tutamayız kesinlikle.

40 milyona 3 oyuncu bile üstünlüğün göstergesi bence. Ben fenerbahçeliyim. Galatasarayın bu dönem aldığı 10 kusur milyonluk transfer ses getirirken adamlar her sezon bunlar dan 4-5 tane alıyor. Başarıyı yakın zamanda sadece beşiktaş sağladı. O da yaşlı ve dolgun ücretli oyuncularla. Yani gerçekci olmak gerekirse Türk takımlarının yurt dışında başarılı olması için 30 yaşını geçmiş ve 4-5 milyon euro para alan oyunculara yönelmesi gerekir. Bu da şuan ki mali tablo da hiç bir takım için uygun olmayan bir şey. Favori derken, bu kriterlere göre belirledim. Yani eleyemeyiz demiyorum ama genel olarak baktığımız da bu takımlar bize göre daha iyi oyunculara sahipler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı